çayırova su kaçağı tespiti

Çayırova su kaçağı tespiti ve onarımı yaptırabileceğiniz tesisat firmanız artık var Candan Tesisat aynı gün içinde hizmet veriyor. Su kaçağı tespit bulma konusunda kamera sistemleri kullanmaktayız.

Çayırova su kaçağı tespiti olarak binanızdaki enerji sistemlerine ilişkin sürekli devam eden kaçak olduğunu düşündüğünüz sorunları ortadan kaldırmamızı ister misiniz?

Su kaçaklarına hızlı çözüm

Çayırova su kaçağı tespiti ile en kritik zamanlarda ihtiyaç hissettiğiniz anlarda tesisat sıkıntısını bir an önce ortadan kaldırmak istediğiniz vakitlerde hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Banyoları kullanırken bazen sizin temiz olan tesisatı açmanızla beraber duvardaki boru sistemlerinden damlacıklar halinde olsa bile zemine doğru sular gelebilir. Bunu ilk başta nemden dolayı oluştuğunu düşünebilirsiniz. Fakat gerçek tam aksini gösterecektir. Su kaçağı bu şekilde bekletilmeye devam edilirse, fayans arkasındaki borulardan akan sular burada seramik parçaları zamanla düşürecek ve borudan direk tazyikli su aktığını görebileceksiniz. Zaten su kaçağı sorunun nerede olduğu aşağı yukarı bellidir. Fakat sırf o fayansın üzerinde su damlacığı gördünüz diye biz o kısmı delemeyiz. Cihazlarımız ile o bölümde nereden boru geçtiğini, hangisinde azalma olduğunu, seslerin hangi boruda arttığını görerek hemen hareketle matkap kullanım alanını küçük bir daire içerisine alarak o bölümde işlemleri sınırlayabiliyoruz. Siz de maddi kayıpları daha aza indirmek ve tesisat açısından ihtiyacı hissedilen tüm çalışmaların aynı gün içinde bitirilmek üzere bir firmadan destek almak istiyorsanız biz göreve hazırız.

Çayırova su kaçağı tespiti olarak manyetik dalga teknolojisi yani kızıl ötesi sinyalleri ile tarama yaparak boruların içindeki suları ve sızıntılarını hızlıca görebiliyor ve bu sayede analiz yeteneğimiz gelişmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55