cihazla su kaçağı bulan firma

Cihazla su kaçağı bulan firma Uzman tesisat İstanbul genelinde su kaçağı tespit bulma servisi vermektedir. Kameralı cihaz kullanarak su kaçağını bulan firmalar arayışınızda İstanbul genelinde servis veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul su kaçağını cihazla bulan firma en ucuz tamir fiyatı ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerine servis vermektedir. Alt kata su kaçağı iniyor ama nereden ? Su tesisatında kaçak var yerini nasıl bulabilirim ? diyorsanız bizi arayın.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulan firma elektrik prizinden su gelmesini araştıran tesisat firmasıdır. Elektrik prizlerinden su geliyor nasıl onarılır, ne yapılması lazım soruları için hemen yanıt verelim. Elektrik tesisatına su girmesine neden olan bazı su tesisatları veya üst katlardaki hatlardaki kaçaklardır. Bina su sızıntısı elektrik prizlerine ulaştığı anda kısa devre hatta yangına yol açabileceğini unutmayınız.

Cihazla su kaçağı bulan firmalar elektrik prizine su kaçıran akıtan tesisat borularını cihazla kırmadan bulma çalışmaları yürütür. Duvarı, tavanı ıslatan su tesisatını cihazla kırmadan bulma işlemlerinde şebeke suyuna yönelik kaçaklar varsa ısıya duyarlı kameralar, test pompası, detektör taramaları ile araştırma yapılabilir. Duvarda eliniz ıslatacak kadar ıslaklık var ve oraya nem ölçer cihaz ile bakarız. O alanı ses detektörü ile tarayıp etrafında su tesisatında kaçak varsa mutlaka sesleri dinleyerek yerini hemen buluruz. İlk işlemlerden birisi daire su tesisatında basınç ölçüm işlemi ile kaçak durumları araştırmaktır. Elektrik prizine pis lağım atık suyu akıyor gibi durumlarda genelde üst katla alakalı olabilecek bu durumda atık kanallarına kameralı su kaçağı tespiti ile bakarız. Tüm bu cihazların ortak paydası hasar oluşturmadan su kaçağı bulma araştırmasıdır.

Cihazla su kaçağı bulan firma elektrik prizi su kaçaklarını garantili araştıran firmadır. Hafife almamalı ve sigortayı kapattıktan sonra bize ulaşmalısınız. Akıllı aygıtlar ile conta kayması, borusu delinen su tesisatı ve daha nice sorunları araştıracak su kaçağı bulan tesisat firması bizi aramanız ile kısa sürede adreslerinize doğru yol alabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55