Dragos Su Kaçağı Tespiti

Dragos su kaçağı tespiti tesisat firması olarak kameralı sistemlerle su kaçağı bulma ve onarma hizmetleri 1 YIL ÜCRETSİZ servis garantisi ile verilmektedir. Su kaçağı tespit bulma firması yaptığı onarımlara bir yıl ücretsiz servis garantisi vermektedir.

Dragos cihazlı tesisatçı

Dragos su kaçağı bulma yetkilileri eşliğinde kimyasal enjekte edilmesi ile daire içindeki ne kadar petek varsa oralardaki sızmaları tam olarak bitirebilmekteyiz. Su kaybı yaşanan bir dairede duvarda kabarma ve doğal olarak suyun beton içine zamanla işlemesi vardır. Su soğuk olsaydı kabarma yerine ıslanma olurdu. Sıcaklık arttığı zaman ise yüzeyi içten doldurur ve buhar yardımıyla da orada kabarmaya meydana getirir. Bahsettiğimiz teknik bunun engellenmesinde gerçekten etkilidir. Dragos su kaçağı tespiti teknikerleri ile tortu ve çamur gibi maddelerin istilasına uğramış olan peteklerdeki su sızıntısı gibi şikayetlerini önlemede iç bakımına işaret etmek istiyoruz. İki sene tam bir ısınma randımanı için önemlidir ve biz bu kirlilikleri tek seferlik bir işlem ile de yok edebiliyoruz. Bazı müşterilerimiz sigorta kapsamında işlem yapıp yapmadığımızı da sorabilmektedir ve cevabımız kesinlikle evet. Sigorta ekspertiz anlamında iş ortaklığı sürecini yürüttüğümüz bazı firmalar vardır ve mülk sahibi iseniz mutlaka bizleri arayın çünkü maliyet gerçekten düşmektedir ve en ufak bir ödeme yapmama gibi durum da söz konusudur.

Dragos su kaçağı tespiti taşeron işçiler kullanmadan bir fayans kırması ve yeniden düzeltilmesi, monte edilmesi süreçlerde aynı ekip ile çalışır. Ara eleman olmadan ve yetki belgesine sahip olan çalışanlarımız ile bir tuvaletteki atıklardan dolayı sızma olan, delinen pimaş için su kaçağı bulma gibi girişimlerimizde mevcuttur.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55