Erenköy Su Kaçağı Tespiti

Erenköy su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı kırmadan dökmeden kameralı sistemle su kaçağı bulma ☎ 0216 612 55 90 ı arayınız. Su kaçağı tespit bulma konusunda Uzman Tesisat aynı gün içinde servis vermektedir.

Erenköy Cihazla Su Kaçağı Servisi

Erenköy cihazla su kaçağı arama ve bulma ekipleri evdeki, bahçedeki, bodrumdaki, terastaki su kaçak yerinin bulunması için su sızıntısı cihazları kullanır. Vanaları kapatarak aslında binalara giden su miktarını azaltmış olursunuz. O borularda yine bir miktar su kalır ve yine akmaya devam eder. Ayrıca bu bir çözüm değildir. 1 mm gibi bir küçük kılcal sızıntı yeri bile önemli sıkıntı olabilir. Plastik temiz su borusunu onarmak için kimyasal sıvı işte burada önemli bir işlevi vardır. Ayrıca bu adımdan önce bazı testler yaparak işimizi sağlama alıyoruz. Erenköy su kaçağı tespiti olarak binalarda en çok görülen tesisat problemleri ve çözümleri gibi konularda su arıza tespiti deneyimi olan ekip arkadaşlarımızı çalıştırmaktadır. Evinize veya ilgili yapının bazı bölgelerinde bulunduğunuzda soluduğunuz hava biraz basık gibi geliyor mu? Sanki oksijen oranı azalmış gibi pek rahatça nefes alamıyor musunuz? Duvarlardaki renk değişimleri, boyaların dökülmesi bunlar hep belirtidir. Ayrıca duvarda ıslanma, nemlenme, damlama problemleri varsa acilen bizleri aramalısınız. Çünkü ekiplerimiz duvarları veya hiçbir yeri kırmadan evdeki hangi boru hasarlı ise yerini yalnızca sinyal analizleri ve bazı kameralar ile bulmaktadır.

Erenköy su kaçağı tespiti şebeke suyu boru incelenmesi, sızdırma yapıp yapmadığının anlaşılması için basınç testlerini yapabilir. Eğer atık borularını incelemek istersek kameralı su kaçağı tespiti cihazı bir nevi kablolu mikro kamera ile 30 metre gibi bir alana kadar sırf boru içlerinden incelenmesi anlamına gelmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55