Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Ferhatpaşa su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda hem temiz su hemde pis su kaçağı bulma kameralı sistemlerle yapılmaktadır. Su kaçağı tespit bulma konusunda uzman firmamız aynı gün içinde servis vermektedir.

Ferhatpaşa Su Kaçağı Bulma

Ataşehir ferhatpaşa cihazla su kaçağı bulma sıfır hata içerisinde hangi pimaş veya temiz su geçmekte olan sistem hakkında su sızıntısı olduğuna dair emareleri inceleyebilir. Bildiğiniz gibi su taşkınları veya düşük düzeydeki su dolaşımları beton alanlara geçince orada iz bırakır ve bu kimi zaman renkli (atık ve kokulu) kimi zaman daha rutubetli (sıcak su) kimi zaman gürültülü (genelde soğuk su geçen bölgeler) olabilir. Hepsi için ayrı cihazlar ile gözlem yapabilmemizden dolayı net olarak detaylara da ulaşabiliyoruz. Ferhatpaşa su kaçağı tespiti genelde pimaş içlerinde iki tür işlem yapar: atık temizliği ve sızıntıları bulmak ve bunu da kamera ile görme yöntemi ile tek tek en baştan sona kadar uyguluyoruz. Özellikle tıkanma süresi sürekli olarak herhangi bir bahsettiğimiz tesisat içinde yer alıyorsa risk de ister istemez artacaktır ve zamanla tuvalet içi su arıza tespiti gibi çalışmalar kaçınılmaz olacaktır. Diğer konu ise ılık veya sıcak olsun bu suların farklı yüzeylerde görünmesi ve zamanla bile kendiliğinden geçmemesi konusudur. Eğer ki sıcaklık varsa burada atık sistemlerden bahsetmek haksızlık olur değil mi? İncelenmesi gereken bina içinde bunu hangi tesisatın tam olarak sağladığıdır. İşte yüzey taramaları dediğimiz ve adeta bembeyaz renkler ile sıcaklığı su ile birlikte içinde barındıran tesisat ve oralardan ayrılan suların da ayrı renkler ile görüntüye verildiği termal cihaz ile bunları buluyoruz.

Ferhatpaşa su kaçağı tespiti firmamız 1998’den itibaren köklü ve aranılan su kaçağı bulma firmasıdır. Zamanla gelişmekte ve alanımıza dahil olan cihaz yeniliklerini kadromuza ekledik ve en iyisini sizlere sunma amacındayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55