Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçısı servisi ile kırmadan robot makineli sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespit bulma ekipleri son teknoloji cihaz kamera sistemleri ile hizmet vermektedir.

Gop Cihazla Su Kaçağı Bulma

Gop su kaçağı tespiti servisi ofiste, binada, evde, villada sifon hortumundan su gelmesi, damlatması, sifon suyunun azalması gibi şikâyetlerde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası mahalle ve semtlerde uygun fiyat ile çalışma sunabilecek bir firmayız. Bazı ek parçaları kireç nedeni ile arızalı duruma gelebilir ve değişim aşamasından sonra düzelmeleri test edebiliriz. Bazen ise sifon hortumunun değiştirilmesi gibi süreçlerde fazla bir maddi kayıp oluşturmadan adım atabiliriz. Kısacası çalışma planlarımız ile her zaman en iyi fırsatları sizlere sunuyoruz. Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti ile su saatinde kaçak olması, su vanasının boşa dönmesi, yalama olması, temiz şebeke suyu kullanmasanız bile su faturalarının aşırı gelmesi gibi durumları incelemeye ne dersiniz? Bazen küçük bir tatile çıkarsınız ve bunu yapmadan önce su sayacı rakamlarını kontrol ettiğiniz oluyor mu? Eski değil de daha çok yeni nesil yani takibi daha kolay olan su sayaçlarındaki mikro küçük hareketliliği bile fark edebilirsiniz. Şüphelendiğiniz durumlarda bizi arayınız. Bazı evlerin duvarlarında en ufak su sesi bile olmaz ama bazı fayansların üzerinin ıslanması gibi belirtiler görülebilir. Bakın biz bu türdeki vakalara karşı nasıl adım atıyoruz ve nasıl bir takım sistem ile buluyoruz?

Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti kılcal sızıntı olan sistemlerdeki suyun boşaltılması ve yerine hava eklenmesi ile basınca duyarlı olan cihazlar ile araştırma yapmaya başlayacaktır. Bu esnada oluşan belirtilere göre yeterli miktarda şebeke suyu borusu içindeki sızıntıları durdurmak için kimyasal maddeler ile onarma işlemine geçeriz. 24 saat bu kimyasalların kuruması için son derece yeterlidir ve çalışma sonucunda memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55