Gümüşyaka Su Kaçağı Tespiti

Gümüşyaka su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı Silivri ve çevresine su kaçağı bulma ve tamirat servis hizmeti vermektedir. Su kaçağı tespit bulma yani Uzman tesisat firmamızı arayarak aynı gün içinde arıza tespiti ve onarım servis hizmeti alabilirsiniz.

Gümüşyaka Cihazla Su Kaçağı Bulma

Silivri Gümüşyaka su kaçağı bulma ile yüksek teknolojiye sahip sistemlerimiz ile ilerde daha kötüye gidebilecek alt kata su sızması gibi şikâyetlerde yerinde analizleri kırmadan, dökmeden uyguluyoruz. Tavanda veya fayanslarda terleme, ıslanma problemlerinin ana kaynağı o bölgenin altına döşenmiş su boruları, binanın diğer bölgelerinden veya üst katlardan gelen su damlamalarıdır. Suyun akma şiddeti ve damlamasına yönelik farklı teknikler ile araştırma yapılabilir. Gümüşyaka su kaçağı tespiti ile herhangi bir binada sıfırdan, hiçbir bilgimiz olmasa bile belli kriterleri uygulayarak alt kata su sızıntısı şikâyetini aynı gün içinde çözüme ulaştırabiliriz. Öncelikle daire, ofisteki tüm şebeke su borularının kontrol edilmesi, sızdırmalarının olup olmadığını anlamak için sızdırmazlık testleri uygulanır. Suyun tahliye edilmesi ve test pompaları ile hava basılıp ölçülmesi bunlardan bir tanesidir. Bunu daha çok daha öncesinde ses detektörü ile herhangi bir bulgu bulamadığımız zamanlarda uyguluyoruz. Yani damlama düzeyindeki sızıntıları kastediyoruz. Eğer ki belli bir şiddet içerisinde ister toprak altı, duvar ve fayans altına döşenmiş su boruları olsun, ses çıkartıyor ise onları detektör ile dışarıdan dinleyerek yerlerini tespit edebiliriz.

Gümüşyaka su kaçağı tespiti ile şebeke su borusu onarımı iki şekilde yapılmaktadır: Plastik su borularının onarımları kimyasal ile uygulanabilir ve tek şart küçük kılcal sızıntılar olmasıdır. Daha büyük delinmeler veya boru parçasının yerinden çıkması gibi durumlarda su kaçağı bulan tesisatçı olarak yukarıdaki yöntemler ile matkap ile kırma işlemi yapıp, arızalı sistemleri değiştirebiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55