Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören su kaçağı tespiti yapan tesisatçı Uzman Tesisat sayesinde eviniz artık kırılıp dökülmeyecek çünkü noktasal tespit imkanı sunan kamera sistemleri ile daire oluşan su sızıntılarının yerini buluyoruz. Güngören semtine aynı gün hizmet sunan Uzman Tesisat yaptığı tespit ve onarımlara 1 yıl boyunca garanti vermektedir.

Yapılarda meydana gelen su arızaları genellikle alt komşunun tavanında tahribatlar oluşturmaktadır. Eskiden ilkel yöntemler kullanılarak kırım döküm işlemi yapılırdı bu işlemin maliyeti çok fazla olurdu . Ev tadilat sürecinden geçerken sizinde cebinizi yakacak masraflara neden olurdu. Uzman tesisat Güngören su kaçağı tespiti firması olarak noktasal arıza tespiti yaptıktan sonra onarımı sadece o bölüm içinde yapmaktadır.

Güngören Su Kaçağı Tespitini Uzman Tesisat Yapıyor

Güngören semtinde su arızası yaşıyorsanız vakit kaybetmeden candan tesisatı arayabilirsiniz. en eknomik fiyatla su kaçağını bulan firmamız sadece 99 TL ye noktasal kameralı yer tespiti yapmaktadır. Alt komşuya su akıyor evimi kırdırmam diyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55