istanbul su kaçağı servis firmaları

Alt kata su akıntısı mı var ? İstanbul su kaçağı servis firmaları telefonu Avrupa Yakası 0212 417 21 87 Anadolu Yakası 0216 612 55 90 sadece 99 TL ye bakım yapıyoruz. Su kaçağı tespit bulma cihazlarımız sayesinde tesisat borusundaki kaçaklar noktasal olarak bulunup tamir ediliyor.

İstanbul Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

İstanbul su kaçağı tespit servisi hem Avrupa hemde Anadolu Yakasında hizmet vermektedir üstelik değişmeyen su kaçağı tespit fiyatları ile bizi arayabilirsiniz. Uzman tesisat su kaçağının yerini tespit ettikten sonra onarımını da 2 yıl garantili olarak yapmaktadır.

 

Günlük yaşantımızda karşılaşabileceğimiz ve bazen çok can sıkıcı durumlara sebep olabilen su kaçağı bizlere bazı sıkıntılar yaratabilir bu yazımızda sizlere su kaçağı tespitinin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Su kaçaklarını genellikle komşularımızın kapımıza dayanarak bizlere yakınması sonucunda anlarız. Bunun üzerine de hemen en yakınımızdaki tesisatçılara haber vererek bizlere yardımcı olmasını isteriz. Peki tesisatçılar bu su kaçağı tespiti işini nasıl yapıyor. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle su kaçakları makinelerle tespit ediliyor. Eskiden su kaçağı tespiti kaçak olduğu düşünülen bölgenin zeminin kırılarak tamir edilmesiyle olurdu ve eğer tahmin yanlış ise zemin boşu boşuna kırılmış olurdu bu da bizlere ekstra masraf demekti. Bu olaya tesisatçının açısından bakarsak zemini bulmak için daha fazla gayret demekti ayrıca kaçak tespit edilene kadar bu işlem devam ettiği için ev sahibi ve tesisatçı için zaman kaybı demekti. İşte bu nedenlerden dolayı artık su kaçağı tespiti makinelerle yapılma gereksinimi oluştu ve bunun üzerine günümüz teknolojilerinin el vermesiyle kaçak tespitleri için makine kullanılmaya başlandı bu makine sayesinde tesisatçılar az emek sarf ediyor ev sahibi fazla masraftan kurtarıyor. Bu nedenle de eğer su kaçağını tespit ettirecek bir tesisatçı arıyorsanız tesisatçınızın su kaçağını tespit edecek makineye sahip olmasına dikkat ederek kendinizi zaman ve para kaybından kurtarabilirsiniz. Şimdi ise sizlere bu makineler ile su kaçağı tespitini nasıl yapılacağını açıklayalım. İlk olarak tesisat pompasına bağlanan bu cihaz basınçlı su vererek su kaçağının olup olmadığını anlamamızı sağlıyor. İkinci adım olarak ise ses su kaçaklarını dinleme cihazı ile su kaçağının konumu tam olarak tespit edilir. Ancak bu tespitinin kesin olabilmesi için iyi bir kulağa ihtiyaç vardır. Daha sonra ise su kaçaklarının tespiti için kamera kullanılır kamera su borusunun içine girer ve deliğin nerde olduğunu tam olarak tespit eder.

Bunun üzerine tesisatçı gerekli işlemleri yapar ve tamiratı yapar. Bu şekilde hem paradan hem de zamandan tasarruf ederek su kaçağı tespiti pratik olarak yapılır. İstanbul su kaçağı servis firmaları telefon ve iletişim bilgileri için bizi aramanız yeterlidir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55