Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapan tesisat firması olarak aynı gün içinde İstanbul genelinde su kaçağı bulma servis hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı tespit bulma hem Avrupa hemde Anadolu Yakası merkez ve servis araçları vardır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ile derinlemesine araştırma yapılmaktadır. Soğuk su borusu birleşme bölgelerinin hatalı sarılması, yanlış kaynak yapılması, zamanla beton bloklardan baskı oluşması su arıza tespiti çalışmalarını zorunlu kılabilmektedir. Suyun borudan damlayarak sızacak düzeyde bir sorun olsa bile ilgili ıslaklığı betondan takip edebilecek bazı cihazlar kullanıyoruz. Eğer ki önemli bir delik oluşmuş ve betona suyun çarpması sırasında ses çıkıyor ise yine dinleme aygıtlarımız ile sonuca ilerleyebiliriz. Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ile bina içinde suyun az akması, eksik gelmesi, yeterince akmaması gibi vakalar araştırılabilir. Bataryadan suyun az akması veya hiç akmaması şikayetinizi değerlendirelim. Şebeke su borusunda tıkanma varsa, kireç oluşumu meydana gelmiş ise, su sayacı filtresi tıkanmış ise, batarya parça arızası varsa, bina vanaları az açık veya kapalı ise sorun bunlardan olabilir. Bazen ise önemli bir sızıntı vardır ve alt kata su kaçağı şeklinde yansıyabilir. Araştırma içinde sizin veya şüphelendiğiniz komşularınız için ilgili şebeke hatlarına yönelik bazı sızdırmazlık testlerini uygulayabiliriz. Çok geçmeden sonuç ekrana yansıyacak ve diğer elektronik donanım ile en ufak fayansın bile kırılmasına izin vermeden kusurlu bölgelerin bulunmasına geçebiliriz.

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ile duvar arkasından, içinden ses yapan boruların incelenmesi için kırmadan dökmeden su kaçağı bulan tesisatçı ekibimizi arayabilirsiniz. Duvardaki terleme, nemlenme nedeni izolasyon sıkıntısı olabileceği gibi farkı nedenleri de olabilir araştırma yapılması sonucun anlaşılması için idealdir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55