kurtköy su kaçağı bulma

Kurtköy su kaçağı bulma servisi sadece 99 TL ye hizmet vermektedir bize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma firmamızda kameralı tespit cihazları ile arızanın noktasını bulmaktayız.

Kurtköy Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Pendik kurtköy su kaçağı bulma elemanlarımızın işinde özverili olması ve donanımlı olarak yedek parça olarak çok sayıda ekipmanı beraberinde getirmesi hep zamandan kazanmak demektir.  Kurtköy su kaçağı bulma ekiplerimizce çok sayıda eve, iş yerine, fabrikaya ziyaret ederek bize bildirdikleri alenen gözüken boru hasarlarını veyahut şüphelendikleri, sürekli su sesi gelen kısımlarda araştırmalar gerçekleştirdik. Mağduriyet ve binalarda gereksiz yere matkap ile delme işlemlerinin uygulanmaması amacıyla titiz ve ince bir çalışma yürütmekteyiz. Örneğin tuvaletteki lavabodaki su eksilmeleri olduğu zaman bizleri arayarak bunun sebebini bulabiliriz. Vanalar tam olarak açık mı? Oradan gelen su akışı stabil mi? Bina içine gelen aynı tesisat sistemi belli noktalarda sızdırma yapıyor mu? Lavabodaki tesisat içinde kireçlenme veya atık madde birikintisi var mı gibi çok sayıda olasılığı biz araştırıp bulabiliyoruz. Su kaçağı tespit bulma ekiplerimiz bunu yerine getirirken gece, gündüz demeden mesaileri vardiyalı olarak devam ediyor. Lavabo temiz hat içinde eğer kireçlenme varsa bunu temizlemek son derece gereksizdir. Çünkü kireç boruya da zarar vermiş olabilir. Sırf temizlemek için tadilat yapılması konunun ciddiyetinin tam olarak farkına varılmaması anlamına gelir. Ayrıca sızdıran bir boruda değişim yapmak en sağlıklısı ve biz bu desteği uygun fiyatlar ile sağlamaktayız.

Kurtköy su kaçağı bulma işlemlerinde bazen insan kulağının kesinlikle duyamayacağı bazı sesler vardır ve onları algılamak için özel cihazlar kullanmak şarttır. Ses detektörü bunları grafiksel animasyona dönüştürmesi ile hatlar içinde sıkıntılı kısımları hızlıca bulunarak, onarılması için uygun koşulları bizlere iletmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55