ortaköy tesisatçı

Ortaköy tesisatçı ile su kaçağı tespiti yaptırmak artık çok kolay son teknoloji kamera sistemleri kullanan firmamız noktasal olarak sızıntı yapan boruyu tespit eder. Gereken onarım işlemleri sadece o bölümde gerçekleştiğinden gereksiz onarım masrafı ile karşılaşmazsınız.

Ortaköy Su Kaçağı Tespiti

Ortaköy tesisatçı firmamız ile sorun büyüklüğü veya küçük bir problem olması bizim konuyu hafife almamız anlamına gelmeyecektir. Her soruna aynı titizlikle yaklaşmayı personelimiz ilke edinmiştir. Su kaçağı tespiti için binalara gelen personellerimiz boğuk ve baskın nem kokusundan bile araştırma yapılan kısımlarda hemen öncelik atayabilir. Bu şekilde banyo, lavabo ve mutfak gibi alanlarda varsa birkaç yerde kaçak mutlaka termal cihaz ile onları bulabilir, matkap ile biraz kırma işleminden sonra o kısımlardaki kusurları giderebiliriz.

Ortaköy tesisatçı işletmemizce ne yolla tıkanıklık açma konusunda zamanında bir hayli vakit geçirdik. Dünyadaki son teknolojilerin geldiği noktaları anlamak ve uygulamak için sarf ettiğimiz efor ile artık bugün en yenilikçi firmalardan biri olmayı başardık. En sık rastlanan sorunlardan olan lavabodaki sorunlar evye içine sığabilecek maddelerle alakalıdır. Cam kırılmıştır, küçük parçalarda dahi olsa bile lavaboya atıyorsanız plastik olan boruları ve daha önemlisi evye altındaki daha hassas kısmında yırtılmasına neden olabilirsiniz. Saç ve sakal gibi sıklıkla lavaboya gönderilen malzemelerden tutun, peçetelerin ardı arkasına düşmesi haliyle su yolunu bir sünger gibi tıkayacaktır. Bunun için kanal açıcı uygulaması yapılmasından sonra sıkça rastladığımız hemen hatların temizlenmesi aşamasını bitirebiliriz. Ortaköy tıkanıklık açma ve kanal açma gibi işlerde robotlarla kırmadan dökmeden tıkalı gideri açmaktayız.

Ortaköy tesisatçı üstün hizmet anlayışı ve mutlaka her tesisatçıda olmasını arzu ettiğimiz cihazlara sahiptir. Petek temizliği yapılırken aslında bir bakıma kireçlerle de savaş içinde olduğumuz açıktır. Kaloriferli binalar oluşturulurken belki 20 sene önce döşenmiş olan petekler sizce en son ne zaman iç temizliği yapılmıştır. Bizim tekniklerimiz ile süre faktörünü ortadan kaldırarak bunu daha avantaja çevirecek şekilde cihazlarımız ile personellerimizin desteğini vermekteyiz.

 

 

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55