paşabahçe su kaçağı tespiti

Paşabahçe su kaçağı tespiti ile kırmadan kameralı sistemle noktasal tespiti 99 TL ye yaptırabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma ekipleri aynı gün içinde Paşabahçe bölgesine hizmet sağlamaktadır.

Paşabahçe su kaçağı tespiti hatlarımızı arayarak destek alanlar arasında bazen sıcak su eksilmelerine karşı da sorular yöneltmektedirler. Sıcak su, soğuk suya göre daha fazla beton içinde aşındırma meydana getirebilir ve özellikle cihaz tam kapasite çalışıyor fakat su musluklara yeteri kadar gelmiyorsa bizleri arayınız.

Termal Kameralar Isıya Duyarlıdır

Paşabahçe su kaçağı tespiti desteğimizin aktif şekilde yapıldığı alanlardan bir tanesi banyo musluklarıdır. Bildiğiniz gibi banyo muslukları çoğu zaman tazyikli şekilde gür suları göndermesi gerekir ki işlemlerimizi hemen bitiresiniz. Maalesef bazen bu bir hayli düşer ve su az gelir. Özellikle elektrikli şofben kullanıyorsanız az gelen su nedeni ile su daha sıcak olur ve ılıtmak isterken eliniz, vücudunuz yanabilir. Burada soğuk su hattındaki zayıflık ve tesisat içine yeteri kadar su gönderememe problemi biraz daha ön plana çıkıyor gibi gözüküyor. Bunu ortadan kaldırmak için vanalardaki verimlilik, bina içine gönderilen su miktarında azalma olup olmadığına bakılmalıdır. En basitinden banyonun soğuk su musluk kısmının tüm haritası termal kamera ile hemen çıkartılarak o kısımlarda ses detektörünü de kullanarak eğer iç kısımlara bir miktar hava girmiş yani su kısmında düşüş varsa eğer bunları görebilmekteyiz. Bar basıncı dediğimiz kısım ile alakalı bu problemi hızlıca anlamak için dış yüzeylerden yani borunun üzerine gelerek yaptığımız analiz sonucunda belki hatlardaki sızıntı nedeniyle biraz evveldeki borulardan birinde maalesef sızıntı olduğunu öğrenebileceğiz. Fakat önlemi şimdiden firmamız ile alabilirsiniz.

Paşabahçe su kaçağı tespiti imkânları ile evinizdeki temizlik suları veya tıraş malzemelerinin, kesici bazı maddelerin tuvaletlere atılmasından sonra oluşma ihtimali yüksek olan atık kaçaklarına karşı da destek verdiğimizi biliyor musunuz? O kaçakların yerlerini bulmak kameramız ile ve özellikle 30 metre menzili olan sistemimizi de hesaba katarsak çok uzun sürmeyecektir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55