Şaşkınbakkal Su Kaçağı Tespiti

Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ile kameralı sistemlerle su arızasının nerden olduğunu buldurabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma servisimiz özel kamera sistemleri ile su kaçağı bulma hizmeti vermektedir.

Şaşkınbakkal Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti duvar kabarmaları oluşan binalarda sızıntı olabileceğine işaret etmek istiyor. Gayet net şekilde zarif olarak yer alan bir duvardaki bu yüzeyi içten kabartacak bir durum varsa hemen beton içinden gelmekte olan sular diyebiliriz. Eğer zeminden yüksekte yani duvar bölgesinde oluşuyorsa daha çok temiz suları ilgilendiren durumdur. Fakat sırf kabarma oldu diye herhangi bir tesisatçı çağırarak “bu bölgeyi kır” demeniz tamamen hatadır.  Şaşkınbakkal su kaçağı bulma sorun çözülmesinin ancak araştırmanın net ve anlaşılır, somut bilgiler ile yapılmasından oluşabileceğini düşünmektedir. Duvar kabarmış ise orada su vardır ve öncelikle ısı ölçümlerini yaparız. Örneğin 35 derece bulduk. Bu tamamen sıcak su kaçaklarıdır. Çünkü soğuk suların ısıları genelde 25 derece ve üzeridir. O halde aramamız gereken 35 dereceden daha sıcak durumda olan tesisatların yerleridir. Asla panik yapmayın, çünkü tüm bunları termal kamera ile görmekteyiz. Kabarma yerinden itibaren sağ kısımda 1 metre kadar uzakta bulunan sıcak su borusu varsa zaten aktığı bölgede suyun da duvar içini ıslatması ve ulaşamadığı kısımları kuru yani nemsiz bırakması normaldir. Tüm bunlar hakkında araştırma yapmamız ile gerçekten çok geçmeden ekiplerimiz eline matkabı alarak kabarma yerinde problem olmadığını ve daha kenardaki kısımda adım atarak işlemleri devam ettirecektir.

Şaşkınbakkal su kaçağı tespiti personellerimiz tadilat sonrasındaki boşluk oluşan duvarları da onarabileceğini eklemek istiyor. Kızıl ötesi teknolojimizden yararlanmalı ve binalarınızı daha fazla riskli halde bırakmamalısınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55