Su Kaçağı Çözüm Merkezi

Su kaçağı çözüm merkezi olarak yapılarda meydana gelen gizli su sızıntılarının yerini özel tespit cihazları ile noktasal bulmaktayız. Firmamızda son teknloji tesisat görüntüleme kameraları bulunmaktadır eski usul kırım döküm yaparak su kaçağı bulma devri artık geride kaldı. Artık tesisat için üretilmiş modern cihazlar mevcuttur bunun temini ise Çözüm Merkezi firmamızca İstanbul geneli karşılanmaktadır.

su kaçağı çözüm merkeziEvde oluşan su kaçakları genelde alt komşunun tavanına akar siz bunu ancak komşu şikayete gelince farkına varabilirsiniz. Sudan oluşan bu sorunları dert etmeyin komple eviniz kırılmayacak tesisat onarımı için onlarca masrafa girmeyeceksiniz çünkü su kaçağı çözüm merkezi size noktasal su arızası bulma ve onarma imkanını sunmaktadır.Su kaçaklarının başlıca bir nedene bağlamamız mümkün değildir. Bunun bir çok sebebi vardır; Tesisat borularının giderinin tıkanması, kullanılan tesisatta suyun, zaman içerisinde mevcut boruyu deforme etmesi ve çatlakların zamanla genişleyerek kaçaklara sebebiyet vermesi, tesisatlar inşaat halinde iken kalitesiz boruların kullanılması ve bu malzemelerin dayanım ömürlerinin standartların altında olması, kullanılan borunun cinsi, demir malzemelerin oksitlenmesi ve benzeri bir çok durumu, bu konu başlığı altında sıralayabiliriz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Çözüm merkezi olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktayız bundandır ki yapılan tespit ve onarımlar tam 1 yıl boyunca şirket garantisi altındadır. İstanbulun en modern tesisatçısı sadece su kaçakları servisinde değil , tıkalı tuvalet açımında ve petek temizliği işlerinizde daima yanınızda. Su kaçağı çözüm merkezi servis noktaları iletişim bölümünde verilmiştir size en yakın servisi arayarak randevü talep edebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55