Su Kaçağı Tamiri

Su kaçağı tamiri noktasal tespit ile yapılmaktadır firmamızda bulunan su kaçağı bulma cihaz sistemleri sayesinde sızıntı problemleri artık dert olmaktan çıkıyor. Alt kata inen su damlacıkları ve ya alt katın tavanında kabarmalar bir tesisat sorununa işaret etmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri

Kırmadan su kaçağı tamiri tecrübeli çalışanlarımız ile bir iki gün sürecek işlemlerin uygulanması ile bu kötü durumların üstesinden gelmemiz mümkündür. Su kaçakları her zaman sizden kaynaklanacak şeklinde kural yoktur. Komşunuzun banyo yada tuvaletlerine yeteri kadar özen göstermemesi, bazı yabancı cisimlerin ısrarla atılmaya devam edilmesi, tıkanıklığın artması sıkıntı oluşturabilir. Deneyimli bir ekip ile iletişime geçmek, tamir, yeni boru ile değişim yada farklı alternatifler ile hayatınızdan bu önemli sıkıntıları ortadan kaldırmak, bizim işimizdir.

su kaçağı tamiriAmacımız kesinlikle kırmadan su kaçağı tamiri için tüm işlemleri gerçekleştirmek için gerekli donanım, sertifikalı elemanlarımız, servis aşamasında yeteri kadar önemli yedek parçaların bulundurulması, müdahalelerin hızlıca değil, titizlikle gerçekleştirilmesi ve müşterinin yanında olacak bakış açımız ise tesisatlarınızdaki onarım aşamaları bizlere emanettir.Teşhis aşamasındaki analizlere öncelik ve önem verdiğimiz açıktır. Banyo tavanından gelen su kaçağını sıva yada alçı ile kapatılmayacak kadar kritik olduğunun da bilincindeyiz. Sorun üst komşunuzun tesisatlarından kaynaklanıyorsa, su kaçağı tamiri yapmak için bu bölümlerde araştırmalar yapmak ile ilk adımı ekiplerimiz atabilir. Zamandan kazanmak ve doğru teşhis koymak için elektromanyetik tarama imkanı bulduğumuz termal cihazlarımız ile boruların tam yerleri bulunduğu gibi sadece boruların üzerinde ses dalgalarının araştırılması ile kesin sonuca ulaşabiliriz. İki cihaz da birbirinin tamamlayıcısı gibidir ve biri olmadan diğerindeki başarı kesinlik kazanamaz. Su kaçağı problemlerinde suyun boşluklardan gittiği bölümleri araştıracak olursak, yanıltıcı sonuçlar elde edebiliriz. Sorun her zaman borulardadır ve önemli olan bar basınçları, ses dalgalarındaki yükselimler, kulaklık ile takip eden teknikerin önsezileri ve karar verme başarısında saklıdır.

Su kaçağı tamiri yapan tesisatçı firmamız su sızıntısı bulunan bölgeyi su kaçağı tespit cihazlarıyla kırmadan kameralı su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur. Yaptığımız onarımlar 1 yıl garanti kapsamındadır. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçenizdeki havuzu her zaman olduğu gibi hızlıca dolduramıyor musunuz? Bahçenizdeki toprak yada çim zemini incelediğinizde bazı borularda sızıntı olabileceği ihtimalini hiç düşündünüz mü? Tesisat borularının nereden geçtiğini unutmuş olabilirsiniz, fakat biz bu konuda olduğu gibi onarımda da yardımcı olmak istiyoruz. Gizli su kaçakları iş yerleri, her türlü binalar, ortak kullanım alanları, tıkanmış borular yada temiz su hatlarında oluşursa oluşsun, kırmadan su kaçağı tamiri başarılı ve kaliteli çözüm üreten teknikerlerimiz ile tekrar uzun ömürlü tesisatlarınıza kavuşabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55