suadiye su kaçağı bulma

Suadiye su kaçağı bulma ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ücreti 99 TL bizi 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma ekiplerimiz aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Su kaçağı cihazlı tesisatçı

Suadiye su kaçağı bulan tesisatçı servisimize ait telefonlarımızı aradınız ve yarım saat içinde evinize yada iş yerinize geldik, hemen cihazları alarak sizden gelen bazı bilgiler, şüpheler üzerine tarama alanını daraltarak tuvalet, banyo gibi tesisat olan bölgelerde işlemlere başlayabiliriz.  Suadiye su kaçağı bulma görevi önemlidir ve tadilatın hemen başlamayacağı açıktır. Gelişmiş cihazlarında kalitesi bu süreçte kendisini gösterir ve en az hasar verilmesi için elimizde kesinlikle tespitin hızlı ve kesin sonuçlar üretilmesi ve cihaz göstergeleri ile desteklenmesi gerekmektedir. Banyo bataryasında su az akıyor diyelim ve bu hatta sıcak ve soğuk iki boru sistemi bağlıdır. Az akan hangisi olduğuna bakmayız ve her ikisini de araştırmaya başlarız. Suadiye su tesisat çalışanlarımızın farkı tam da bu aşamada kendini gösteriyor. Termal cihaz ile sıcaklık değişimlerinden yola çıkarız ve biz kaçak olduğunu cihazlar ile anlıyoruz. Şöyle ki fayans arkasında su birikintisi varsa sıcaklığı ve nereye kadar uzandığını görürüz. Fakat orada kaçak olduğu anlamına gelmez ve orayı hangi borunun beslediği bizim için daha değerlidir.

Suadiye su kaçağı bulma görevinde bu sayede gerek apartman içi vanadaki rakamsal gözlem, gerekse borulardan taşan suyun betona çarpmasından oluşan su sesleri olsun cihaz ile buluruz ve birkaç fayans kırılması ile oraya ulaşır, yenisini hemen takarız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55