Tantavi Su Kaçağı Tespiti

Tantavi su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda ÜCRETSİZ su kaçağı bulma servis garantisi verilmektedir. Su kaçağı tespit bulma olarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet sağlamaktayız.

Ümraniye Tantavi Cihazlı Tesisatçı

Tantavi su kaçağı cihazlı tesisatçı irtibat hatları ile hassas olarak su arıza tespiti yapmaya devam ediyoruz. Bir apartman bodrum katına dışarıdan gelen suların kaynağını da isterseniz bulabiliriz. Toprak altında sürekli ıslak kalınan bölgelerin nedeni belki orada yapılan kazı çalışması ile boru hasarı oluşması, deprem gibi durumlarda benzeri vakalar, kaynak sularının oradan gelmesi, ISKİ hatlarına dair kaçakların bulunması gibi yazabiliriz. Apartman zemin veya bodrum kat, dış cephesinden başlamak üzere ıslatabilir ve biz bu suyun geldiği bölgede örneğin ses analizleri ile suyun tam kaynağını net olarak bulabiliyoruz ve ortada muallakta kalmayan net çözümleri sizlere sunuyoruz. Tantavi su kaçağı tespiti sizlere en mükemmel şekilde bir sifondaki yırtılmanın çözümünü sunabilir. Alaturka tuvaletlerdeki sifon yırtılması veya kısmi kaçakları, arkasındaki fayansı ıslatıp düşürmeye, betonun sürekli ıslak kalmasına ve alt kata da hemen su geçmesine sebep olacaktır. Bir evde duvarda kabarma önemli bir durumdur ve bir an önce giderilmesi gerekir. Bunun için amatör firmalar püskül gibi bazı tıkayıcı önlemler ile açığı gidermeyi tercih edebilir. Yalnız sıkıntı ilerde tekrar oluşabilir. Biz fayansın arkasındaki o bölgeyi yalnızca alakalı fayansları kırarak ortadan kaldırıyoruz. Çıkartılan sifon hortumu, aynı çap ile elimizde bulan ile rahatlıkla değiştirilir ve sızdırma yapmayacak düzeyde testler de uygulanır.

Tantavi su kaçağı tespiti iş yerimiz ile su sızıntısı ve beton çürümesi gibi duvarlarda oluşabilecek kabarma gibi vakalara karşı son teknoloji cihazlar ile minimum hasar verecek ölçüde çözüm getirilmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55