Tozkoparan Su Kaçağı Tespiti

Tozkoparan su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden robot cihaz makinalı sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmeti vermekteyiz. Gelişen teknolojiyi su kaçağı tespit bulma yani Uzman Tesisat takip ederek ev ve iş yerlerinde servis sağlamaktadır.

Tozkoparan Cihazlı Tesisatçı

Tozkoparan cihazla su kaçağı bulma banyo zemininden su gelmesi ve alt kata su sızması gibi vakalar genelde ilgili daire dolaşım sistemi ile alakalıdır. Burnunuzu yaklaştırdığınızda ve rengine baktığınızda bir miktar ön bilgi alabilirsiniz. Ama banyoda çok sayıda atık, temiz ve sıcak su borusu vardır? Hangisi kusurlu? Banyo zeminini kırmadan sızan boru nasıl bulunur? Bu alanda teknoloji ne durumdadır? Tozkoparan su kaçağı tespiti ile alt kata su sızıntısı nasıl bulunur hemen anlatalım. Eğer duvarda su lekesi varsa bu lekenin devamı üst kata ait mi incelenir ve bazen bu lekeler fayansın altındaki betona ve oradan bazı boşlukları bularak zeminden kendisini gösterebilmektedir. Üst katın atık gider borularının denetlenmesi, gözlem yapılması gibi adımlar ilk başta yer alabilir. Böyle bir belirti yok ve alakalı sorun yalnızca sizin banyo fayans aralarından suyun gelmesi şeklinde ise termal kamera ile derz problemi var mı ve ilgili boşlukların incelenmesi uygulanır. Lavabo, banyo ve tuvalet atık borularına kamera gönderilerek incelenir ve özellikle problem yalnızca bu yazdığımız tesisat kullanımından sonra ortaya çıkıyorsa bu kritiktir. Arkadaşlarımız kısa bir çalışma başlatabilir ve akabinde çok geçmeden yerleri bulunacaktır.

Tozkoparan su kaçağı tespiti ile banyoya zarar vermeden su kaçağı bulan tesisatçı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Karşımızdaki bazen şofben, kombi, kazan sıcak su kaçırması, damlatması şeklinde de olabilir ve fayans, duvar gibi alanlarda alt kısmındaki bölmeleri termal kamera ile incelenmesi sureti ile inanılmaz bir başarı oranı ile yine küçük matkap zararları vererek çözüme ulaşabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55