Ümraniye Su Kaçağı Bulma Servisi

Ümraniye su kaçağı bulma servisi ile kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti ve onarımı yaptırabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma konusunda 8 yıldan beri Ümraniyede  hizmet vermekteyiz.

Ümraniyede Kaçak Su Bulma Cihazı

Ümraniye su kaçağı bulma servisi teknisyenlerimiz ile kombiye bağlı veya benzer bir cihaz ile sıcak su ihtiyacınızı karşıladığınız durumlara karşı oluşabilecek sıkıntılar için bizleri arayabilirsiniz.  Ümraniye su kaçağı bulma servisi personellerimizin kombiye ait basınç düşmesi vakalarını araştırabilir. Öncelikle cihaz arıza göstergelerini inceleyerek böyle bir hata var mı kontrol edin. Kombi servisini arayın ve sorunun tesisat sızıntısından olduğunu söylerlerse direkt bizi arayın. Aslında ilk aşamada bizi de arayabilirsiniz. Fakat göreviniz tesisatlar olup, kombi ile pek bir işlem yapmadığımızı söyleyebiliriz. Kombiye gelen su soğuktur ve içme sularının geçtiği borular ile sağlanır. Buradaki eksilmeler, su ihtiyacını tam olarak karşılayamayan kombi hatalarını meydana getirecektir. Ayrıca bazı kombiler otomatik olarak kendisini korumaya almak için güvenlik tedbiri ile kapatacaktır. Kış günlerinde veya sıcak suya hemen ihtiyacınız olduğu zamanlarda bazı günlerde karşınıza bu türde sıkıntılar çıkabilir. Neden tam anlamı ile problemin çözülmesine izin vermiyorsunuz? Candan tesisat su kaçağı tespit bulma servisini arayın ve kombiye gelen su borusu duvar içinde yer almış olsa bile biz onları ses detektörleri ile dikkatlice inceleyebiliriz.

Ümraniye su kaçağı bulma servisi uzmanlarımızın işini kolaylaştıracak diğer bir vaka ise sıcak su takibini boru içinden çıkmış ve duvarlara yerleşmiş olsa bile yapabilecek olmasıdır. Bataryadan akan sular kirli gibi hatta içine bazı toz parçacıkları kaçmış ise bizleri mutlaka arayın ve gerek arızalı tesisat sistemi gerekirse duvar içine yerleşmiş sular ile sorunu bulalım.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55