Acıbadem Su Kaçağı Tespiti

Acıbadem su kaçağı tespiti ile kırmadan cihazla su kaçağı bulma aletle su arıza tespiti robot makineli sistemlerle yapılıyor. Su kaçağı tespit bulma sayesinde artık yapı gereksiz kırılmayacak eviniz kırdırmadan önce mutlaka bizi arayınız.

Acıbadem Cihazlı Su Tesisatçısı

Acıbadem cihazla kaçak su kontrolü yapan yerler metal su borularında paslanma yerinin fayansı, duvarı kırmadan bulunmasında termal cihaz teknolojisini kullanıyoruz. Paslanan metal borularının değiştirilmesi şarttır. İçeriğindeki temiz suyun kalitesi giderek düşecek ve bir vakit sonra paslanma yerlerinden damlamalar oluşacaktır. Genelde eski tip binalarda bu tip borular bol miktarda vardır. Plastik su borusu olsaydı eğer ilgili parça değişimi yapılması hatta çok küçük sızıntı ise kimyasal kapatıcılar ile sızıntı yerini durdurma gibi adımlarda atılabilirdi. Acıbadem su kaçağı tespiti ile evin içinde gizli su sızıntı yerinin bulunması ve belki de apartman içi komşuya su sızması gibi şikayetlerde bizi arayabilirsiniz. Belirtiler ve farklı tip boruların olması her zaman aynı etkileri göstermeyebilir. Atık kanalı sızdırıyorsa lağım kokuları yayılacaktır. Her zaman değil, yalnızca tuvalet kanalları ne zaman kullanılıyorsa o vakitlerde artış olacaktır. Yalnız bizler kanal içlerine kamera yerleştirip, biraz inceleme yaparak plastik atık borusu nerede kırıldı veya çatladığı gibi konularda net ölçümler ele alıyoruz ve ilgili boruyu değiştirerek tüm sorunu yok edebiliriz.

Acıbadem su kaçağı tespiti olarak lağım atık borularında tıkanma açıcı cihaz ile etkileri de tamamen yok edebiliriz. Tıkanan atık borusunda kırılma ihtimali mutlaka vardır. Yalnız iyi bir temizleme ile ve özellikle elimizde bulunan robot içten kanal açıcı sistemler ile logar, tuvalet, lavabo, banyo ve benzeri atık kanallarındaki kanalizasyonlar itinalı olarak temizlenebilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55