Bostancı Su Kaçağı Tespiti

Bostancı su kaçağı tespiti ile alt kata damlayan su kaçakları için  0216 612 55 90 arayınız cihazla su kaçağı bulma hizmeti aynı gün servis alın. Su kaçağı tespit bulma Uzman tesisat termal kameralar, gider içi görüntüleme ve akustik dinleme cihazları ile 1 yıl garantili hizmet veriyor.

Kadıköy Bostancı Su Kaçağı Servisi

Bostancı su kaçağı makineli tesisatçı ile apartman logar atık borusu sızıntısı, patlaması, sızıntı yerinin bulunması gibi konularda kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini uygulayabiliriz. Her atık borusu içini görmede belli giriş noktaları vardır. Örneğin lavabo içini görmek için eviyeye giriş hattını kullanırız. Bu boru çıkarılıyorsa, duvar içine yönelik metrelerce araştırma yapabiliriz. Sızan yeri kusursuz görmek için atık borusuna su basar ve daha net gözlemler yaparız. Kısacası asla gözünüz arkada kalmaz. Bostancı su kaçağı tespiti 7/24 açık telefon numaralarımız ile doğru ve garantili su kaçağı bulma işlemleri sunulmaktadır. Binayı kirletmeden hangi atık, temiz ve sıcak borusunun sızdırdığını bulmak büyük önem arz eder ve biz tüm bunları gerçekten garantili sunuyoruz. Söz gelimi duvardaki kabarmanın nedenini bulmak için ilgili binadaki tüm soğuk su sistemi basınç testleri ile yani hava basıp ölçümler yapmak ile teste tabi tutulabilir. Bazen ise sızıntı yerini gelişmiş mikrofon sisteminin duvar ile dinlenmesi ile bulunabilmektedir.

Bostancı su kaçağı tespiti ile sızıntı olan bölgeyi cihaz ile bulduktan sonra eğer kimyasal ile düzeltme imkanı yoksa, direkt matkap ile kırma işlemine geçeriz. Zemindeki fayansta yalnızca sızan kısmın kırılmasını düşünün. Binada alt kata su sızıntısı varsa bu teknikler uygulanmadığı taktirde çok sayıda fayans kırılabilir, yalnız bizde ise başarı oranı çok yüksektir. İşinizi asla şansa ve tahminlere bırakan firmalara güvenmeyin ve her zaman Uzman Tesisat güvencesine güvenin.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55