Akatlar Su Kaçağı Tespiti 674 69 83

Akatlar su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma servisi 99 TL fiyatla kırmadan kameralı sistemle arıza tespiti yapmaktadır. Sizde Beşiktaş akatlarda su kaçağı cihazlı tesisatçı arıyorsanız hemen 0212 417 21 87 yi arayın.

Termal Görüntü Alma Teknolojisi

Akatlar su kaçağı tespiti ekiplerimizin duvar içinden geçen ve asla insan gözünün göremeyeceği boru sistemleri incelemek amacıyla boruları kırmak yerine biz olduğu gibi bırakıp dıştan özel cihazlarımızla analiz yapmayı daha uygun görüyoruz.

Akatlar su kaçağı tespiti imkânları ile elektronik cihazlarımızla bulduğumuz bina içindeki veya dışındaki tesisat sıkıntıları hakkında birkaç örnek dinlemek ister misiniz? Gelişmiş teknolojik cihazları kullanan bir tesisatçının en başarılı ve analiz yeteneği kuvvetli, somut veriler üreten bir yardımcıya sahip olduğu açıktır. Bizde ekiplerimizi bu şekilde güçlendirdik ve özellikle beton içindeki su sıcaklıkları arasındaki farklardan yola çıkarak en mantıklı olarak matkap ile delinmesi gereken yerleri bulabiliyoruz. Mutfak giderini kullanıyorsunuz ve zamanla delinmeler oldu. Alt kata sızdı ve rengi de su berraklığında haliyle değil. Koku yaptığını ve sizin binanız ile birlikte alt kat komşunuzun bu şekilde duvarlarının battığını düşünelim. Bu problemi biz sizlerin katına çıkarak ilgili mutfakta ne kadar tesisat varsa o borulardaki su sıcaklıkları ve beton içindeki ıslaklıkları da görerek hemen hangisinden oluştuğunu görebiliyoruz. Mutfak gideri için hasarlı kısmı bulabiliriz ve değiştirerek sorunu hemen aşabiliriz.

Akatlar su kaçağı tespiti termal kamera kullanımını uygulamaktadır. Bu sayede genelde temiz su hatları daha ön planda olmak üzere bazen de atık sistemleri ilişkin kaçakları hızlıca keşif edebiliyoruz. Ölçüm, analiz ve teknik bilgilere önem veren tesisatçı arayanlara özellikle duyurulur.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55