Ambarlı Su Kaçağı Tespiti 0212 417 21 87

Ambarlı su kaçağı tespiti 99 TL fiyatla kırmadan kamera sistemleri su kaçağı bulma için bizi aramanız yeterlidir. Su kaçağı tespit bulma desteğini elde ederek her ay düzenli olarak daha fazla ödediğiniz su faturalarına önlem alınabileceğini biliyor musunuz?

Alt kata su damlacıkları varsa komşu ile aranız açılmasına gerek yok ! Sıradan tesisatçı su kaçağını kırarak bulmaya çalışır firmamızda su kaçağı tespit cihazları vardır. Arızanın noktasını buluyoruz.

Ambarlı Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Ambarlı su kaçağı tespiti ekiplerimizce conta eskimesi, ayraç yerlerinin kopma aşamasına gelmesi ve özellikle giderleri sıkıntıya düşürecek eylemlere kadar ulaşabilecek atık sistemlere dair açıklamalarımızla anlatmaya devam ediyoruz. Lavaboların içindeki çatlakları anlamanın bir yolu da direk onun içine cihaz ile bakmaktır. İlk başta son derece dar gibi görünen bu hatların daha fazla dar olanlarına bile rahatlıkla girebilecek sadece cihaz kablosu ve kamera ile incelemelerde bulunduğumuzu belirtmek istiyoruz. Buradaki amaç atıkları çıkartmak değil direkt hasarlı boru varsa, sızdırma halini görebiliyorsak o kısma doğru inmektir. Elbette boru hasarı yok sadece atıklarla dolu bir hat varsa onun için hemen uygun başlığı takarak açma işlemini yapabiliyoruz. Sonuç olarak 30 metreye yakın araştırma süresi lavabodan başlamak üzere ustalarımıza son derece yeterlidir. Damlacıklar halinde en ufak bir ses çıkartmayacak şekilde oluşan sızdırmaları bile biz fark edebiliyoruz. Elbette bir noktada sızıntı bulduğumuzda teşhisi hemen eklemiyoruz fakat not tutarak sonraki kısımları da inceleme şeklinde bölmelerdeki alakalı sorunların hepsini bularak komple çözüm üretiyoruz.

Ambarlı su kaçağı tespiti çalışmasını bizlere bırakıp yaptırdıktan sonra eğer duvarlarda akan sulardan dolayı sorun varsa ancak bu süreçten sonra yeni boya eklemenizin faydalı olacağı açıktır. Tam tersini yaparsanız tekrar tekrar boyama ihtiyacı hissedebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55