alemdağ su kaçağı tespiti

Alemdağ su kaçağı tespiti ve tamiri firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak yapılır 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma ekipleri aynı gün içinde servis hizmeti sağlamaktadır.

Alemdağ su kaçağı bulma uygulaması henüz yapılmayan bir binada bina içinde en olmadık yerlerden damlayan sular eşyalarınızı kirletirken, özellikle elektronik cihazların bozulmasına bile neden olabilir. Elinizi duvara değdirin ve ıslak gibi duruyorsa su kaçağı tespiti ekiplerimizi hemen arayın.

Akustik Dinleme ve Görüntüleme

Alemdağ su kaçağı tespiti faaliyetlerimiz ankastre batarya sistemlerini ilgilendiren kısımlarda da uygulanmaktadır. Bazen batarya ile ara musluğunun arasında küçük de olsa su sızıntıları olabilmektedir. Burada karşımıza 3 farklı olasılık çıkmaktadır ve su kaçağı tespiti ekipleri olarak biz hepsine tek tek bakacağız. Ayrıca farklı bir marka ile karşılaşırsak tüm parçalarını tek tek araştıracağız. Öncelikle esnek olan hortumda katlanma, delinme ve contalarındaki kısımların eskiyerek suyu tutamama şeklinde olasılıkların hepsini yazalım. Hortum katlanmış ise onu düzeltebiliriz. Eğer delinme şikâyeti varsa direkt olarak yenisini takmak fazla zaman almaz. Zaten çok sayıda yedek parça ile geleceğiz. Son ihtimal conta eskimesi durumunda Alemdağ ekiplerimiz uygun olarak aynı şekilde bir tane conta takarak sorunu hızlıca halledecektir. Sizde ankastre batarya kullanıyorsanız ve yazdığımız gibi ara musluktan su geliyor ve o şekilde bırakıyorsanız biz bunu tavsiye etmiyoruz. Sızan kısım ve suyun gittiği bölme beton içinde ise o kısımlarda ıslaklık oluşur ve özellikle bu sorun ilerde rutubetin artması, oralardaki bazı parçaların düşmesine neden olabilir ve bunu kendinize yapmayın ve bizleri arayınız.

Alemdağ su kaçağı tespiti her zaman duyarlı müşteri hizmetlerine sahiptir. Tuvaletleri kullanırken sifonu çektiğiniz halde kokudan kurtulamıyor musunuz? Bunun ana nedeni atık sistemlerde kırılma ve buna bağlı atık suların dağılmasından dolayı kaçak şikâyeti olabilir. Bizleri şu anda arayınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55