salacak su kaçağı tespiti

Salacak su kaçağı tespiti ve bulma ekipleri aynı gün içinde sadece 99 TL ye tespit işlemleri yapmaktadır. Su kaçağı tespit bulma firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Salacak su kaçağı tespiti firmamızca geleneksel tekniklerden daha uzak ve çağımızın teknolojisine yakışır bazı cihazlar ile boş zaman harcamadan hızlıca borulardaki son durumun ne olduğunu görebilmekteyiz. Salacak cihazlı su tesisatçısı olarak aynı gün içinde hizmet vermekteyiz.

Gizli Su Kaçağı Nedenleri ?

Salacak su kaçağı tespiti ile artık problemler sizin bizleri aramanız ile ekibimizin gelmesi ve 1-2 saat içinde halledilmesi ile ortadan kalkmaktadır. Muslukları açtığınızda biraz berrak olmadan yani kirli gibi aktığını görebiliyor musunuz? Komşularınızla biraz bu konuyu konuşunca onlarda berrak aktığını görmeniz durumunda hemen konuyu bizlere intikal ettirmenizi öneririz. Çünkü gizli su kaçağı nedeniyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. Boru içi oksitlenme, kireçlenme ve bazı maddelere bağlı olarak zayıflaması, özellikle conta ve boru ek birleşim kısımlarından minik şekilde sızıntı yapması oluşumu olabilir. Ayrıca bu kısımlarda beton içinde kalan bazı moloz, toz, toprak gibi oluşumların boru içine sızması ile kalitesi sürekli bozulacak durumda yer alabilir. Ustalarımız tüm muslukları tek tek açarak hangisinde bu sorun olduğunu görecek ve en kirli olanlardan başlamak üzere tesisat arkasındaki göz ile görülemeyen boruların yerlerini hızlıca cihaz ile taramaya başlayacaktır. Bu süreçten sonra sızdıran, suyun kirli akmasına neden olan boruyu bulmamız çok sürmez ve yanımızda getirdiğimiz matkap ile biraz kırma işlemi yaparız ve sizde ne kadar haklı çıktığımızı hemen anlarsınız.

Salacak su kaçağı tespiti özellikle lavabo giderlerindeki kaçaklar konusunda da uzmandır. S harfi şeklindeki yapının delinmesi direk kaçak olduğunu gösterdiği gibi bina içinde giderlerdeki sorunları da hızlıca yok etmekteyiz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55