anadoluhisarı su kaçağı tespiti

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti işlemlerinde gerekse onarımda yine bir numara ve İstanbul’da bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Anadoluhisarı tesisatçı olarak onarımlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

Cihazlı Tesisatçı

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti personelimizin görev alanlarından bir tanesi de lavabo giderindeki damlatan su sızıntılarıdır. Bu lavabo musluğu yani temiz hat yada evye içi dediğimiz gider bölümünde de oluşabilir. Aç kapa yada klasik lavabo musluklarının kapalı olduğu zaman su sayaçlarında oynama varsa burada sorun oluşmuş demektir, yoksa atık hatlarını incelememiz gerekli. Bir evde çok sayıda tesisat ünitesi vardır fakat 2-4 personel birden aynı anda işlem yaparak kaçak yerini hızlıca bulabiliyor. Eğer lavabo girdap yada pimaş hattına ise o bölgelere kamera gönderebilir, kimyasal enjekte edebiliriz. Lavabo musluğunda sorun varsa iç haznedeki conta ve metal kısımların kontrolünden sonra tam bir bakım yapmış oluruz.  Anadoluhisarı su kaçağı cihazlı tesisatçı firmamız ile hayatınızı kolaylaştıracak birkaç tavsiye almak ister misiniz? Lavaboların conta yada metal kısımları, plastik (pimaş) giderlerinin eskimesi, aralarında bağlantı bölgelerinin zarar görmesinin sebeplerinden bir tanesi de lavabo açıcı, pörçöz ismi verilen ürünlerdir. Ne kadar ucuz ve kalitesiz olursa, özellikle tesisat eski ise yıpratabilir, kaçaklara neden olabilir. Biz bunun olmasını istemeyiz ve uyarımızı ilk başta yapıyoruz. Siz de tesisatınızı güvenlik çemberine almak istiyorsanız öncelikle sızıntı varsa bizleri acilen arayın ve bakımını yapalım. Sonrasında personelimiz bazı uyarılar ve marka tavsiyelerinde bulunacaktır.

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti departmanımız aynı gün hizmet ile evinizdeki rutubetli, ıslak duran odaların hızlıca yok olması için gerekli tüm yatırımları yapmış durumdadır. Bizi istediğiniz zaman gece gündüz demeden arayabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55