beykoz cihazlı su tesisatçı

Beykoz cihazlı su tesisatçı kaliteli ve tam çözümleri evinize getiriyor ve yaşam alanlarınızdaki sıkıntıları kısa sürede ortadan kaldırmayı vaat ediyor. Personelimizdeki teknoloji en popüler ve yerinde teknikleri içermekle birlikte bunu verimli şekilde kullanabilecek bir ekibe sahibiz. Firmamız su kaçağı tespit bulma konusunda uzmanlaşmıştır. Beykoz su kaçağı tespiti için bizi aramanız yeterlidir.

Beykoz Tesisatçı

Beykoz cihazlı su tesisatçı olarak hız kesmeden Beykoz ’daki tesisat sıkıntılarını ekibimizle aşmaya devam ediyoruz. Bazen sıcak su hatlarında tıkanmada meydan gelebilir. Bunun sebebi montaj aşamasında kaynak yapan kişinin boruyu aşırı ısıtması ve borunun ağzı yada birleşme bölgelerinde oluşan büzüşme etkili olabilir. Borunun belli kısımlarda darlaşma meydana gelebilir ve o bölgelerde musluk az akacaktır. Ayrıca boru içine kaçan bazı cisimler, inşaattan kopan atıklar, contaya ve boru birleşim yerlerine zarar verebilir. Musluk her kullanıldığında az şekilde akacak ve verim alamayabilirsiniz. Kısaca kaynak ve montaj hatası olarak arızayı söyleyebiliriz ve çözüm kısmına gelirsek musluk hattına bağlı boruları cihaz ile taramasını yaparak kırılma, büzüşme, su sızdırma gibi alanlarda termal kameranın başarısı ile minimum bir tadilat ile hasarlı kısmı hemen onarabiliriz. Beykoz tesisatçı özel cihazlarla hizmet veriyor.

Beykoz cihazlı su tesisatçı ile hızlı onarım, sıfıra yakın tadilat imkânlarından yararlanın. Musluklardan bazen gürültülü sesler gelir ve bunların sebebi farklı olabilir. Su borulara tam dolmamış olabilir daire girişinizde size ait olan vanalardan kaynaklanabilir. Bu vananın zamanla bozulması, suyun geçişini daraltabilir, su da basınçlı geldiği için haliyle gürültü çıkaracaktır. Sorun sadece vanadan olabileceği gibi farklı olarak sızıntıdan da kaynaklanabilir ve asla hafife almayın çünkü gizli su kaçağı varsa etkisi bir süre sonra mutlaka çıkacaktır. Bizleri arayın ve ekiplerimiz evinizde araştırma başlatsın. Beykoz cihazlı tesisatçı olarak daha uygun rakamları sizlere sunarken, eski tekniklerden tamamen arınmış ve modern teknolojiyi sistemimize entegre ettiğimizi bilmenizi isteriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55