hekimbaşı tesisatçı

Hekimbaşı tesisatçı ile artık su kaçağı tespiti kamera sistemleri ile yapılmaktadır. Kırmadan beton altı kızıl ötesi kameralar ile arızalı bölümün noktasal tespiti yapıldıktan sonra onarımlarıda o bölüm içinde gerçekleşmektedir.

Su kaçağı tespiti

Hekimbaşı su tesisatçı teknik servisçilerimiz ile suların sızdırılması evinizde bazı kısımları batırması, kirletmesi ve zarar vermesi sorununu gidermek istiyoruz. Su kaçağı tespiti bulma işleminde şu anda kullanılan son teknoloji bar basıncı ve termal kamera ile yapılmaktadır. Radyo frekans ve kızıl ötresi sinyaller ile içi su dolu olan borularda dıştan çeşitli sürelerde gerçekleşecek analizler ile ne yönde hareket ettiklerini bulabiliyoruz. Islanan duvar içindeki minimal bölgeleri bile bir nehir misali hangi borunun ıslattığını deşifre ettikten sonra tek yapmamız gerek orada küçük bir tadilat başlatmaktır.

Hekimbaşı tesisatçı olarak solunum hastalıklarına bile neden olabilecek kötü kokular ile artık yaşamak zorunda olmadığınızı bilmenizi istiyoruz. Tıkanıklık açma geciktirme gelmeyecek kadar önemlidir. Eğer vakit kaybedilirse maalesef boru kırılması, çatlaması, bağlantı kısımlarında biraz zayıflama ve o bölgelerden akıntı oluşması ihtimalleri sizlerin de canınızı sıkabilir. Fakat bu şekilde atıktan daha ziyade boruların değiştirilmesi ile sağlanacak problemler varsa emin olun biz hepsi için hazırlıklı geliyoruz. Ayrıca bu sorunlar için elimizde sağlam somut veriler cihazlar ile alınan görüntüler ve o bölgelerdeki ıslanan beton parçaları ile elde ediliyor. Ne yaptığından emin şekilde hareket eden firmamız ile artık kritik kararlarda maksimum etki ve verim alınmasını bizler ile sağlayabilirsiniz.

Hekimbaşı tesisatçı kuruluşumuz ile petek temizliği yapıldıktan sonra doğal gaz faturalarınızda %30 civarı düşüş görmek ister misiniz? Pek çok insan daha az ödeyerek daha çok ısınmak isteyebilir. Üstelik bu hizmetimizden sonra kombi kullanıyorsanız bazı derece ayarlarında düşürecek şekilde işlem yapmanızı sağlayacak derece peteklerde düzelmeleri görebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55