Atakent Su Kaçağı Tespiti

Atakent su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı servisi veren firmamız kameralı su kaçağı bulma işlemlerini 99 TL ye yapmaktadır. Su kaçağı tespit bulma ekipleri aynı gün içinde Atakent mahallesine hizmet sunuyor.

Atakent Su Kaçak Arama ve Bulma Ekipleri

Atakent su kaçağı tespiti ile tam sürat şekilde asla tempomuzdan ödün vermeden özellikle sizlerin mahallesinde ve semtinde çalışmalar yapmaktayız. İş yerleri, hastane, okul, otel, bina, ofis, fabrika, üretim tesisleri veyahut farklı binalar olsa da her zaman aşağı yukarı tesisat sistemleri aynı şekilde ayarlanmıştır. Tek farkı gider, temiz su ve sıcak su kaynaklarını tespit ederek sorunlarını anlamaktır diyebiliriz. Atakent su kaçağı tespiti ustalarımıza gelen aramalar arasında aslında çok nadir karşımıza bazı vakalar çıkabilmektedir. Genelde yaz aylarında havalardaki kuraklık sebebi ile toprak uygunsa kuyu açma çalışmaları yaptıran kişiler olabilir. Örneğin bir kepçe operatörü ile toprakta derin bir çukur kazma esnasında hemen yoğun olarak su gelmeye başlaması maalesef karşınıza istenmeyen bazı sonuçları çıkartabilir. Örneğin, topraktaki doymuş su bir yolunu bularak ki ilgili kazılan hattı takip ederek apartmanın bodrum veya dış cephesinde taşkınlara neden olabilir. Dış veya iç cephesinde oluşması aslında pek bir şey fark ettirmiyor. Atık suları da gelse beton onları içine çekecek ve zayıflamasına, yumuşamasına zamanla oluşturacaktır. Bazen toprak altından geçen kaynak suları buna neden olduğu gibi İSKİ’ye ait giderlerin patlaması da bir ihtimaldir. Bodrum katta sorun oluşmuş ise kesinlikle su izolasyon çalışmasının yapılması gerekiyor. Bazen atık deposundaki sızıntılar da ana neden olabilir. Dediğimiz gibi araştırılması gereken bir vaka fakat geciktirilmemesi konusunda uyarmak istiyoruz.

Atakent su kaçağı tespiti hızlı teknik destek sağlamakla birlikte faturalı ve tüm olasılıkları düşünerek hareket eden garantili bir yaklaşım içinde çalışmalar sürdürmektedir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55