Hadımköy Su Kaçağı Tespiti

Hadımköy su kaçağı tespiti yapan tesisat firması olarak kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespit bulma ekiplerimiz aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde su arıza bulma hizmeti vermektedir.

Hadımköy Cihazla Su Kaçağı Bulan

Hadımköy su kaçağı tespiti ile tüm sorunları bulaşacak şekilde cihazlarla işlemlerimizi uygulamaktayız. Bunun en bariz kanıtlarından biri bataryalara giden soğuk sularda azalma olduğu endişesi varsa ve ses detektörünü kullanarak basınç ölçümlerini betonları kırmadan ses dalgaları ile ölçebilirsek ortaya koyabiliriz. Kısa bir vakit, dikkatli şekilde personelimizin analizleri değerlendirmesi sonucunda bulunan nokta kırılarak hasarlı boruya ulaşabiliriz. Hadımköy kameralı su kaçağı tespiti nitelikli çalışmalarımızda akıllara bazen sorular gelmektedir. En çok gelen suallerden olan “hasarlı boru bulununca ne yapıyorsunuz” şeklinde olanıdır. Öncelikle hasar türüne göre ayırmak lazım. Genelde boruların uzunluğu 50 cm ve 100 cm gibi olabilir ve bizde uzunluk, çap bakımından uyumlu çok sayıda kaliteli borular yer almaktadır. Eğer içinde yoğun şekilde kireç varsa veya temizlemek çok külfetli ve yeniden değiştirilmesi önemlidir. Bazen delinmeler minik olsa bile yine değiştirmeden yanayız. Çünkü o bölgede eğer kimyasalı adeta yama niteliğinde uygulayacak olsak bile tam tutmazsa veya zamanla aşınırsa yeniden betonu kırarak müdahale etmemiz gerekebilir. En iyisi, işlemlerin garantiye alınması değil midir? Biz de hasarlı boru varsa mutlaka değiştirilmesi gerektiğinden yanayız.

Hadımköy su kaçağı tespiti ile artık düzene kavuşan tesisat sistemleri ile olur olmaz bölgelerde binalarınıza ait betonların ıslanması ve nem artışı gibi konularla artık karşılamayabilirsiniz. Yanlış ve ucuz teşhis araçlarından daha ziyade “verdiğim paraya değmeli” diyorsanız en gelişmiş teknolojilere sahip ekibimizden mutlaka yararlanınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55