Beşyüzevler su kaçağı tespiti

Beşyüzevler su kaçağı tespiti yapan makinalı cihazla çalışan tesisatçı ustalarımız kameralı sistemle su kaçağı bulma ve onarım garantisi veriyor. Su kaçağı tespit bulma firması yani Uzman tesisat aynı gün içinde Gaziosmanpaşa Beşyüzevlerde hizmetinizdedir.

Beşyüzevler Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Beşyüzevler cihazla su kaçağı bakan tesisatçı ekiplerimiz tuvalet kanalı tıkanması ve atık borularda su kaçağı tamiri, değişimi gibi işlemler yapabilir. Atık kanallarında kırılan veya sızdıran parçanın kimyasal ile onarımı yoktur. En sağlıklı olanı ilgili borunun çıkarılarak yerine birinci sınıf yeni bir malzemenin takılmasından geçmektedir. İşte bu çalışmada hangi boru atık suyu sızdırıyor sorusuna nasıl net cevaplar vereceğiz, sizlere onları anlatalım. Beşyüzevler su kaçağı bulma ekipleri ile araştırılan binalarda lağım suyu sızıntısı şikayeti varsa belli oranlarda atık kokusu meydana gelecektir. Yalnız her koku gelen bölgeyi veya ıslanan duvarları kırma gibi düşüncemiz yoktur. Uzun süredir devam ediyorsa zaten birkaç katlı alt dairelerdeki yüzeylere bile lağım suları ulaşabilir. Hayatı yaşanmaz bir hale getireceğinden şüpheniz olmasın. Bu belirtileri takip eden su kaçağı bulan firmalar olarak atık kanalı içerisinde araştırma yaparız. Kırılmasına veya betonu parçalamaya gerek kalmadan örneğin, tuvalet atık kanalı içine kamera gönderilmesi ve oradan görüntü alınması bir örnektir. Küçük bir mesafeden bahsetmiyoruz ve oluşturduğumuz teknoloji ile 20 metre gibi atık kanallarında gözlem yaparız.

Beşyüzevler su kaçağı tespiti ile atık su sızıntıları veya şebeke hattı problemi olan binalarda dikkatli ölçümler yaparız. Bazı şebeke suyu sızıntılarını onarmak için kimyasallar ile %100 başarılı ölçümler yapabiliriz. Daha büyük vakalarda dinleme aygıtları ile tam yerini bularak, matkap kullanılması sonucunda sızan boruların değişimi ivedilikle yapılır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55