En Ucuz Su Kaçağı Tespiti

En ucuz su kaçağı tespiti yapan firmalar İstanbulda Uzman Tesisat sadece 99 TL ye su kaçağı bulma servisi vermektedir. Su kaçağı tespit bulma ekipleri aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde uluşan arızaları kameralı cihazlarla tespit ederek gereken onarımları yapmaktadır.

İstanbulda En Ucuz Su Kaçağı Firması

Su kaçağı bulma uzmanlarımız kanal açma, kanal temizleme, atık su kaçağı tamiri gibi işlemleri yapabilir. Atık kanallarında yalnızca sustalı tel ile temizleme işlemleri artık çok klasik bir yöntem haline gelmiştir. Bu işlem için özel robot cihazlar mevcuttur. Ayrıca uzun süredir gelişmiş bir diğer yöntem olan kameralı aygıtlar ile sızdıran pimaş kanallarını kırmadan görebilir ve ona göre önlemler alabiliriz. En ucuz su kaçağı tespiti ile mutfak, duvar, tuvalet duvarı veya zemininde sıcak su sızıntısı, damlaması şikayetlerinde ise kameralı su kaçağı tespiti kullanılmaktadır. Bahsettiğimiz ise tek bir parçadan oluşan el bilgisayarıdır. Arka kısmında tıpkı cep telefonu kamerasına benzer kızıl ötesi sinyal yayan bir mekanizma vardır ve ön bölmedeki ekrana adeta röntgenini getirmektedir. Farklı renk skalaları eşliğinde kuru beton, yarı ıslak, ıslak, paslanan metal su boruları veya paslanan petek borularının yerinin bulunması mümkündür. Kombi sıcak su borusunun su damlattığı nasıl bulunur? İşte bu cihaz ile banyo, mutfak olsun zemin, duvar, beton, fayans, parke olduğu fark etmeksizin kısa süreli yapılacak çalışma ile mümkündür.

En ucuz su kaçağı tespiti ile binalarda atık koku tespiti de uygulamaktayız. Atık boruları kırılmış ise yerini bulmak için dairenizi, ofisinizi şantiye alanına çevirme gibi düşüncemiz yoktur. Bir kamera ile gözlem yapmak ve sırf atık geçmekte olan yolları kullanmak çok iyi sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55