Bilgisayarlı su kaçağı tespit servisi

su kaçağı tespit

Bilgisayarlı su kaçağı tespit servisi veren İstanbul Tesisat firmaları arasında Uzman Tesisat firmamız Avrupa ve Anadolu yakasında 99 TL ye su kaçağı bulma hizmeti sunmaktadır. Dairede bir sızıntı söz konusu ise cihazı olmayan tesisatçıyı evinize çağırmayın.

Tıkla ARA Bilgisayarlı su kaçağı tespit servisi ve bu şirketlerin ön plana çıkarılan her noktası adına, sizler için kaçırılmayacak çözümler üretiyor ve hepsini detaylı olarak karşınıza çıkarıyoruz. Yoğun kullanımlar, ihtiyaçlar için karşınıza çıkarılan fırsatlar ve dahası için, geç kalmayın ve teknolojik yaklaşımlarımızı kullanın. Bilgisayarlı su kaçağı tespit servisi arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlere de gayet etkin ve yoğun bir çözüm sunuyor. Su kaçağını, en hızlı ve en profesyonel şeklide ön plana çıkaran firmamız, sizlere garantili çözüm sunuyor. Hem de ortalığı kırıp dökmeden bu işlemi yapıyor. Bunun için daha teknolojik ve yenilikçi çalışmalar sunmuş oluyoruz. Peki ama bu durum nasıl belli oluyor? Gelin inceleyelim.

Su Kaçağı Nasıl Belli Olur?

  • Dairenizde sular kapalıysa ve sayaç dönüyor ise, bilin ki temiz su kaçağı vardır,
  • Şayet dairenizde ara ara sızıntılar görüyor ya da hissediyor iseniz, bu durum gider borularında kaçak olduğunu gösterir.
  • Şayet kombinizin suyu sürekli eksiliyor ise ve 2 ile 3 saatte tamamen boşalıyor ise, bilin ki kalorifer borularınızda ufak bir sızıntı var demektir. Şayet kombinin suyu ortalama 2 ile 3 saat arasında eksiliyor ise, detektör yardımı ile kaçak tespit edilir ve problem çözülür. Şayet düşüş ortalama 4 saat ve üzerinde ise süre olarak, hiçbir müdahaleye gerek kalmadan durum kimyasal ile çözümleniyor.
  • Şayet alt katın tavanında bir sararma var ise ve arada bir damla düşüyor ise, sıcak su tesisatında bir sorun var demektir. Buranın kontrol edilmesi gerekir.
  • Sadece su kullanımında alt kata su gidiyor ise, burada da atık su borularında bir sızıntı var demektir, aman dikkat.
  • Şayet tavanda yer alan lambaların orada bir sızıntı var ise, üst katınızdaki şebeke suyunda bir sorun var, buradan sızıntı yapıyor demektir. Buna bakılması gerekir.

Su kaçağı tespiti ve onarım konusunda, gerçekten profesyonel çalışmalar üretiyoruz. Sizlere de bu durumlarda garanti verdiğimiz için, gönül rahatlığı ile bilgisayarlı su kaçağı tespit servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55