Cihangir Su kaçağı Tespiti

Cihangir su kaçağı tespiti ile kırmadan dökmeden arıza bulma sadece 99 TL bizi 0212 417 21 87 den arayabilirsiniz. Cihangir su kaçağı tespit bulma peteklerdeki kaçaklar için yapılması gereken en mantıklı kararları sizlere sunmaktayız. Petek içi temizliğin yerine getirilmesi ve ardından borulardaki sızıntıların dıştan kapatılması (kimyasal) çok zaman almayacaktır.

Su Kaçağı Bulma Cihazları

Cihangir su kaçağı tespiti ustalarımız arızalı boruyu bulmak için betonu kırarak girişimde bulunmak yerine dıştan analiz yapmayı tercih ediyor. Bunu cihazlarımız ile yaparken, evinizdeki tadilatı da minimuma indirmek için sizce de pratik bir yol değil midir? Gelin bu konuyu biraz daha açalım. Su kaybının yaşandığı binalarda suların tazyikli akmaması akla “acaba su kaçağı olabilir mi?” sorusunu getirmektedir. Apartmanda size ayrılan su vanasına giderek tüm tesisatı kapattığınız halde hareketliliğin olduğunu gördüğünüzde aslında neden bu kadar yüksek su faturasını yeterince kullanmadığınız halde ödediğinizin o anda farkına varabilirsiniz. Tesisat sistemleri arasında artık temiz hatlara ait olan bir kaçak şüphesi önümüzde duruyor. Evinizde ne kadar batarya sistemi varsa o bölgelere gidilerek kızıl ötesi cihaz ile arkasındaki borular net şekilde görülürken, boru içi ve sızdırılan suyun sıcaklığını, nerede kaldığını bile anlamaktayız. Zaten borudan taşan su yoksa cihaz bunu bize göstermeyecek ve sıradaki boruyu analiz etmeye başlayacağız. Bu şekilde hızlıca tüm sistem taranır ve arızalı kısım hemen bulunur.

Cihangir su kaçağı tespiti işlemlerimizde hata yapmaya toleransımız yok ve şehir şebeke suları ne kadar kireç yoğunluklu olsa veya boruların üretim tarihi eski olsa bile kaçak yerlerini bulup onarmak bizim için fazla vakit almayacaktır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55