küçükyalı su kaçağı bulma

Küçükyalı su kaçağı bulma firması ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti sadece 99 TL bizi 0216 612 55 90 dan arayabilirsiniz. Su kaçağı tespit bulma personelimiz ile zemine döşenen merkezi ısıtma sistemlerindeki kaçaklar nedeniyle zeminin ıslanması ve halıları, eşyaları bir miktar deforme etmesi sorununa firmamız ile çözüm getirebiliriz.

Su Kaçağı Tespit ve Bulma 99 TL

Küçükyalı su kaçağı bulma iş yerimizde duvar analizleri başarıyla yapılmaktadır. Örneğin duvarda kabarma, sararma, pul pul dökülme gibi belirtilerin kaynağını hemen bulabiliyoruz. Keza aynı örnek ve tavan ve zemindeki kısımlarda da aranabilir. Dış yüzeyleri sararmış bir musluk gerçekten oldukça eskidir ve buna bağlı olan boru sistemlerinin geçmiş deneyimi siz düşünün. O zamanın teknolojisi ile belki conta yokken sarma plastik kapatıcı ile böyle bir girişimde bulunulmuş olabilir. Fakat biz sonuca bakmak istiyoruz. Siz tesisatı kullandıkça musluk başlığında değil de daha çok boru kısmında minik sızıntılar görüyorsanız veya bu yoksa direk tesisatın olduğu boru da hafif ıslaklık bir türlü geçmiyorsa sızıntı ihtimalleri güçlenebilir. Ekiplerimiz o tesisata gelir ve hemen analizleri duvar içinden başlamak üzere özellikle termal kamera ile yapar. Su akışı sızıntı süresince genelde hiç değişmez ve beton su ile sürekli beslenecektir. Adeta bir nehir gibi borudan alır suyu beton içine çeker. Biz de cihaz ile bu nehrin kaynağını hemen bulabiliyor ve sorunu gidermek için girişimde bulunabiliyoruz.

Küçükyalı su kaçağı bulma her zaman küçük aralıklarla bile olsa sızıntı teşhisini başarılı şekilde yapmaktadır. Bunu sağlayan ses analiz tekniklerimize yaptığımız yatırımların geri dönüşü olarak özetleyebiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55