cihazla su damlaması bulma

Cihazla su damlaması bulma kırmadan dökmeden kameralı su arıza tespit cihazları ile yapılıyor. Uzman tesisat firmamız İstanbul genelinde su damlaması tespiti ve onarımişlemlerini yapmaktadır.

Su damlaması tespiti işlemi için servis çalışanlarımız sürekli göreve hazır şekilde sizlerden gelecek olan çağrıları beklemektedir ve kaçak şüphesi ihtimaliniz varsa yada tüm bataryalar kapalı ve su sesleri bir türlü kesilmek bilmiyorsa acilen bizleri aramanızı öneriyoruz.

Su Damlamasını Cihazla Tespit Ediyoruz

Cihazla su damlaması bulma iş yerleri ve ofislerde tıpkı evimizde olduğu gibi bir yada birkaç tane atık ve temiz su ünitesi bulunabilir ve bu bölgelerde tüm muslukların kapalı olduğu zaman ses çıkarmayacak şekilde dinleme yaparsanız belki su seslerini dinleyebilirsiniz. Her zaman bu şekilde gür olarak akmayabilir ve bazıları daha az duyulacak sesler çıkartır ve bunun için akustik sensörleri içeren cihazı denememiz şarttır. Radyo frekans dalgaları olarak da özetlenebilir ve mükemmel bir analiz yeteneği vardır.

Tesisatın yeni olması kaçak olmayacağı anlamına mı geliyor?

Cihazla su damlaması bulma ilk görev uygun cihazın hangisi olduğuna karar vermek ve istersek her ikisini de birlikte kullanabiliriz. Zeminden ses geliyorsa akustik cihaz vantuz uçlu sesleri emen kısmı yere değdirilir ve zeminde gezdirilir. Hem boruyu hem de sızıntıyı birlikte bulabiliriz fakat emin olmak için termal kamera ile oradan boru geçip geçmediğine bakmakta fayda vardır. Bu cihazları başka bir firma kullanmıyorsa ve onları seçmişseniz eviniz bir hayli tadilat masrafına uğrayabilir.

Tadilatsız teşhis

Cihazla su damlaması bulma servisimizde geliştirilen metotlarımız imkânsız denilebilen pek çok sorunu bulması ile ünlüdür ve boru sızdırması, patlaması, erimesi, çürümesi gibi vakalara karşın acele hareket etmelisiniz çünkü bina içten çürümeye başlar ve bizleri hemen arayın.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55