Daire içinde su kaçağı tespit bulma

Daire içinde su kaçağı tespit bulma yolları arıyorsanız Uzman Tesisat tam size göre bir haberi var kırmadan kamera cihaz robotla arızayı buluyoruz. Hemen bizi Avrupa yakasından : 0212 417 21 87 den , Anadolu Yakasından 0216 612 55 90 dan arayabilirsiniz.

Daire içi su kaçağı tespiti yapan firma Uzman tesisat son teknoloji kamera cihazları ve dinleme sistemleri kullanmaktadır. Yapılan tespitten sonra onarımlarımız 1 yıl garantilidir.

Dairenin Suyu Alt Kata Akıyorsa

Daire içinde su kaçağı tespit bulma termal kameralı kombi ve kalorifer panellerinde su kaçağı bulan tesisatçı ile hasarsız onarım imkanları da sunmaktadır. Ayda birkaç defa ve önemli ölçülerde peteklerdeki eksilen suyu kombi ile eklediğiniz, tamamladığınız oluyor mu? Üstelik bu dönemlerde komşunuzun binasında ıslaklık olabilir. Peki, nasıl çözülür?

Daire içinde su kaçağı bulma petek içindeki suyun artık sızmasını önleyecek sıvılar kullanmaktadır. Termal kameralar ile bahsettiğimiz tesisat ve örneğin, bataryalara akan sıcak su sistemlerinde denetleme, suyu akıtması gibi konularda kontrol yapılabilir. Suyun tam olarak betona akmasını izlemek için sıvıların belli derecelere ulaşması sağlanır. Kombi ayarları ile bu sağlanır ve artık bahsettiğimiz cihazda görsel yönden analiz yapabiliriz. Bunun anlamı ise sızan kısımlardan görüntü alınmasıdır. Onarıcı vasfı ile nano sıvı ürünler kullanıyoruz. Petek metalindeki yırtılmayı onarabilecek bu sıvıların çözüme ulaşması 10 dakika ile 24 saat arasında olmaktadır. Çoğu zaman küçük yırtılmaların tamir edilmesi hemen olmaktadır. Kontrollerin de daire içinde su kaçağı bulan firmalar ekiplerimizin kombi cihazı ile yapması ile kaçak su tespiti işleminde hemen kalıcı onarımları da sistemlere sunabiliriz.

Daire içi su kaçağı tespit bulma ses yapan su borusunun mutfağın, banyonun neresinden geldiğini bulmak için kameralı su kaçağı tespiti haricinde bu sefer akustik ses detektörü kullanabilir. Ses dalgalarının formatını, belirtisini birkaç kat artırarak yüzeylerin ıslanma yerlerini bulabiliriz. Su borusu onarımında hata yapmayacak İstanbul firması arıyorsanız, hemen şimdi bizi aramalı ve arıza kaydı oluşturmalısınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55