Yıldıztabya Su Kaçağı Tespit Bulma

Yıldıztabya su kaçağı tespit bulma tesisatçı firmamız noktasal tespit ile kırmadan dökmeden kameralı robot cihazlarla su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Gop semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yıldıztabya Arıza Su Tespiti

Yıldıztabya su kaçağı tespit bulma tıkalı gider borusunda çatlak arama ve kırılan lağım borularının yerlerini cihaz ile bulma sistemleri kullanır. Kameralar kullanışlıdır. Özellikle parmak büyüklüğünde olan bu aparatın daire içerisindeki sistemle sınırlı kalacak şekilde veya 30 metreye kadar erişim izni verilmesi ile incelenmesi mümkündür. Tesadüfi bulunacak sonuçlar değil. Güçlü ışıklandırma ile kırılan tuvalet borularını bulmak, pimaş borularındaki plastik gideri onarmak dahil su kaçağı bulan firmalar yanınızdadır. Yıldıztabya su kaçağı tespiti lağımcı ustası ile atık suların sızdığı boruları bulabilir. Tıkanan gider borularını temizleme işleminin yanı sıra kırılan lağım borularını da kameralı su kaçağı tespiti eksiksiz bulmaktayız. Bazı özel kameralar ile kaloriferin içindeki suyun hızlıca akması, petek sularının fayansı kirletmesi, parkeyi çürütmesi gibi sayısız çalışmalar yürütebiliriz. Sıcak veya ılık olsun petek içindeki suyun ısıtılması sağlanır. Bu metal sistemlerin yanı sıra plastik sıcak su boruları içinde su kaçağı tespit cihazı olarak termal kamera ile görüntüleme yaparız. Kalorifer vanası su damlatıyor ve çözüm mü istiyorsunuz? Çalışmanın ardından kaloriferin içindeki çatlakları onarabilecek nano kimyasal uygulaması yapar ve orada net bir onarma işlemi gerçekleştiririz.

Yıldıztabya su kaçağı tespit bulma “su borusu neden ses yapar ve nasıl düzelir?” soruları için su kaçağı bulan tesisatçı ile kısa bir çalışma önermektedir. Sızan, sızdıran boru problemi varsa ses yapması normaldir. O alanlardaki ses dalgaları akustik ses detektörü ile incelenir. Fayansları kırmadan fayansın altındaki su borularında suyu kaçıran boruyu bulma işlemi de diyebiliriz. Onarılacak kısımlar için yoğun bir tadilat değil, hasar miktarına göre sınırlı tadilat yapılacaktır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55