Suadiye Su Kaçağı Tespiti

Suadiye su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün ieçrisinde Kadıköy semtine servisimiz bulunmaktadır.

Suadiye Su Kaçak Bulma

Suadiye su kaçağı tespiti tuvalet, banyo lağım borularında arızayı cihaz ile yani kameralı su kaçağı tespiti ile görebilecek teçhizatlar kullanılır. İki farklı kamera sistemi tek bir robot cihaz ile elde etmekteyiz. Duvar içinden geçen ve özellikle sıcak suyun damlayarak akmasına neden olan boru sistemlerini termal kameralar ile bulmaktayız. Daire içi pis su kanallarında yırtılan ve kırılmış olan lağım borularını kamera ile bulma tekniğinde ise gider içi kılavuz kamera ile hangi tesisatın, hangi uzaklığındaki borudan kaynaklandığını görür ve onarmaya geçeriz. Suadiye su kaçağı tespiti fayansın ıslanmasına sebep olan su borusunda hassas ses alıcı takip mekanizmaları ile yerlerini bulmaktadır. Sinyal teknolojisinden bahsediyoruz. Yani en ufak tahribat analiz kısmında oluşmaz. Delinen borudan su kaçıran tesisatın yerleri dikkatlice gezdirilecek mikrofon başlığı ile bulunacaktır. Evin içinden gelen çocuk sesleri, komşulardan gelen yabancı gürültüler dahil hepsi cihaz ile filtrelenir. Özel ses frekans aralıkları ile bunun ayrımları yapılırken su kaçağı bulan firmalar bir kalemin nokta ucu kadar su sızıntıları yerlerini saptayacaktır. Su borusunu tamir ettikten sonra duvarı ve fayansı onarabilecek olan tesisat firmamız ile her şey dahil hizmetimiz sürmektedir.

Suadiye su kaçağı tespiti peteklerin kirli sularını arıtarak temizleyecek ve petek metallerinden akan suları durdurabilecek kimyasal ilaç ile su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerini önermektedir. Kızılötesi sinyallerin radyatöre çarpması ile termal kamera eşliğinde analizler ve sorun oluşturan peteklerin bulunmasına geçilir ve hangi sistemlere bu ürünü gönderilmesi gerektiğine bakar, son etkilerini de gözlemleriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55