Erenköy Su Kaçağı Tespit Bulma

Erenköy su kaçağı tespit bulma yapan kamera cihaz robot kullanan tesisatçı olarak su arızalarını noktasal olarak buluyoruz. Uzman tesisat aynı gün içinde İstanbul genelinde 1 yıl garantili ücretsiz servis desteği vermektedir.

Erenköy su kaçağı tespiti için tercih edebileceğiniz firmamız akustik dinleme , termal görüntüleme ve gider içi görüntüleme kamera sistemi ile hizmet vermektedir.

Erenköy Su Kaçağı Servisi

Erenköy su kaçağı tespit bulma tesisat suyunun tavandan akması, üst katın tavanından gelen sular gibi konulara bakabilir. Mutfak zeminine batarya erişimi için bu tür sistemler döşenebilir. Keza banyo içinde olabilir. Eğer delinme varsa onları tam yerini çok cılız, belirtisi çok az bile olsa ses dalgalarını detektör ile büyüterek konumları saptanabilir. Güçlü mikrofon alıcı cihaz ile sisteme gönderilecek ses dalgaları kontrol yaparak su kaçağı bulma tekniği ile sorunları hemen görebiliriz. Erenköy su kaçağı bulma tesisat şebeke suyu borularında sızdırma yapıp yapmadığını anlamanın yolu test pompasından geçtiğini bilmektedir. Suyun gürültü ve ses dalgası halinde belirtisi olmayan şartlarda, hava eklenerek bahsettiğimiz pompa ile sızma belirtileri ararız. Eğer bulursak sırf bu suyun her gün betona, fayansa akmasına neden olan sistemlere sıvı enjekte eder ve içten onarım yapma işlemini kullanırız. o sıvı kurur ve çok geçmeden yeni bir test ile ne kadar iyi sonuç aldığımıza bakarız. Mobil ve panel kaloriferler için kameralı su kaçağı tespiti ile petek suyunun hızlıca eksilmesi sorunlarında termal kamera incelemesi yapabilir ve su arıza tespiti için peteklerde kullanılabilecek kapatıcı sıvılar ile onarım yapabilir.

Erenköy su kaçağı tespit bulma son teknolojiyi yansıtan cihazlar ile su kaçağı bulan tesisatçı firmadır. AVM tuvaletinde, lavabo batarya borusunda, lağım kanallarında su sızıntısı araştırması yapabiliriz. Gelişmiş kamera donanımları ile atık borusu çapına göre büyük ve küçük boyutta gider içi kılavuz kameralarımız vardır ve su kaçağı bulan firmalar hiçbir masraftan kaçınmadan bu üstün teknolojileri sizlere sunmaktadır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55