dudullu su kaçağı tespiti bulma

Dudullu su kaçağı tespiti bulma hizmetleri veren firmamızda kamera ile yer tespit cihazları vadır. Bu sayede kırıp dökme işlemleri olmadan noktasal olarak arıza tespiti ve onarımı CANDAN TESİSAT firmamızca 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

Dudullu su kaçağı tespiti çalışmalarımız devam ediyor ve musluk sızdırabilir, radyatör iyi ısınmayabilir ve bir süre sonra boru contası gevşeyebilir, banyo gideri çatlamış ve fayans altından atık suları geri geliyor olabilir. İlk yapmanız gereken tesisatı kullanmamak, temiz hatta sıkıntı varsa vanaları kapatmak ve hemen bizleri aramak olmalıdır. Dudullu cihazlı tesisatçı servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Dudullu su kaçağı tespiti çalışanlarımız ile şebeke kirliliği gibi sorunları oluşturabilecek alt yapıları temizlememizi ister misiniz? Bazı müşterilerimiz sularının hafif bulanık ve klorlu gibi durmasına karşın önlem almakta gecikebilmektedir. Uzunca bir süre bu şekilde sudaki durum düzelmezse bazen çareyi su arıtma cihazlarında bulabilirler. Lakin her musluğa aynı sistemi kurmak çok zahmetlidir. Su arıtma cihazına ödenecek paranın çok daha azı ile teşhis işlemleri ve onarım gibi aşamalarda firmamızdan destek alabilirsiniz. Sizin de bildiği gibi bir binada kaçak varsa su bina içine yayılacaktır. Ayrıca o kaçak noktasından içeri çeşitli çamurlaşan bazı maddeler girip kaliteyi olumsuz manada etkileyebilir.  Dudullu kameralı tesisatçı su kaçağı tespiti olarak tam bakım uygulamaya devam ediyoruz. Tesisat sistemlerindeki kirlilik komple yeni baştan yenileme çalışması yapmanız anlamına gelmez. Kaçak noktasını gözümüz ile göremeyiz fakat cihaz yardımı ile tam yerini bulabiliyoruz. Banyonuzdaki musluk suyunun neredeyse %50 azaldığını fark ediyorsunuz ve bu durum bir hayli devam ediyorsa acilen bizleri aramalısınız.

Dudullu su kaçağı tespiti olarak elemanlarımız yerin 3 metre kadar altındaki tüm tesisat ve su hatlarına ait bilgileri tadilatsız olarak öğrenebildiklerini biliyor musunuz? Termal kameranın yanı sıra ses analizleri de bir o kadar başarılı ve bu işte kalıcılık, başarı ve aynı sorun tekrarlanmamasını istiyorsanız, biz buradayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55