gümüşpala su kaçağı tespiti

Gümüşpala su kaçağı tespiti görevlilerimiz asla bütçenizi sarsmayacak ve her türlü binada uygulanabilecek maddi kaybın az olacağı problem çözümlerini sunmaktadır.

Avcılar Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti

Avcılar gümüşpala su kaçağı tespiti firmasıyız ve her çalışmamız özverili, temiz ve yerinde müdahaleler içerisinde devam etmektedir. Sifonlar genelde her evde bulunur ve arızaları çok çeşitli olabilir. Özellikle sızıntı yapan sifonların 4 tane temel arızası bulunmaktadır. Sifon gövdesi çatlamış, contaları yıpranmış yada eskimiş, vitrifiye bağlantısında gevşemeler meydana gelmiş yada hortumda çatlama oluşmuş olabilir. Bir teknik servis baştan sonra tesisatı inceler ve suyu açıp kapatarak, bağlantıların içini kontrol ederek hızlıca çözüm üretebilmektedir. Yeni parça değişimi bile çok ucuz olan bu bakımı geciktirmemenizi öneririz.  Gümüşpala su kaçağı tespiti olarak ev aksesuar ve tesisat ürünlerine ait onarım, bakım, montaj, temizlik, kaçak kontrolü gibi çalışmalarımız devam etmektedir. Atık su tesisatlarında sızıntı oluşabilir ve başlıca birkaç neden olabilir. Dış atık hattında büyükçe delik olabilir ve atık hatları tamamen su ile dolu olmadığı için böcek, kurt, solucan gibi hayvanların içeriye girmesi ve etrafı kirletmesi görülebilir. Conta boruların arasında konulması gerekirken unutulmuş olabilir yada aşınma meydana getirerek, suyu dışarı sızdırıyor olabilir. Boru yüzeyindeki yırtılmalar görülebilir. Örneğin, bu hat klozet ise iç kısma kameralı cihazı gönderiyoruz ve orada kaçak varsa hemen buluyoruz. Boru değişimi gerekliyse aynı cihaz ile zaten görüntü aldığımız için pek fazla zaman kaybetmeden matkap ile betonu yada fayansı delip hemen işlemleri tamamlayabiliriz.

Gümüşpala su kaçağı tespiti olarak uzman ekiplerin verimini ancak uzman yani gelişmiş cihazlar ile verim alınabileceğinden yanayız ve ekiplerimiz bu şekilde donatılmıştır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55