zümrütevler su kaçağı tespiti

Zümrütevler su kaçağı tespiti ve onarımında tercih edebileceğiniz kaliteli bir firmamı arıyorsunuz ?  Candan Tesisat İstanbul geneli su kaçağı tespit bulma servisleri 1 yıl garantili iş yapmaktadır. Zümrütevler cihazlı tesisatçı servisimiz aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Zümrütevler su kaçağı tespitinde onarım hızlılığını vaat eden ekibimiz gereğinden fazla tadilat masrafını çıkartmayacak cihazları ile kırılmış yada ufak çatlamalara maruz kalmış borularınızı yeniden eski ve kullanışlı hale dönüştürmek için bizleri aramanızı bekliyorlar.

Alt kata su aktı ne yapacağız ?

Zümrütevler su kaçağı tespiti sizin, alt ve üst katlarda aynı dairede bulunan kişilerin gider hatları tek bir geniş ana boru ile bodrum kısımlarına gitmekte buradan kanalizasyon ile bağlantısı çeşitli tesisat sistemleri ile sağlanmaktadır. Ana giderin tıkalı olması ciddi bir sorundur ve bunu açmayı ertelemek ilerde sıkıntı oluşturabilir. Öncelikle robot cihaz ile içini görmeliyiz ve varsa atık suların sızdırılma olayı bunun tam olarak nerede başladığını öğrenmeliyiz. Bu kısma en yakın nereden ulaşacağımız önemli ve konum, duvar belirledikten sonra gerisi gün içinde bitecek bir tadilattan ibarettir. Zümrütevler cihazlı su tesisatçısı ile banyo musluğunu açmadığınız halde duş süzgecindeki atık sular gelmeye devam ediyorsa kaçak var demektir. Bu her zaman gider kısmında olmayabilir, sızıntı boşlukları kullanacak ve ilerleyecektir. Tek yapmamız gereken fayans üzerinden cihaz taraması ile biraz emek vermek ve sivri uçlu delici matkap ile o kısmı bulmaktır.

Zümrütevler su kaçağı tespiti evinizdeki nem oranındaki artış her zaman yaz sıcakları ile ilgili olmayabilir. Klima ile bu durumu lehinize çevirebilirsiniz fakat elinizi duvarlara değdirin ve nem var mı kontrol edin. Kaçak ihtimali üzerinde şüpheleniyorsanız destek hattımızı hemen arayınız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55