esenler su kaçağı tespiti

Esenler su kaçağı tespiti ve onarımı firmamız tarafından aynı gün içinde 1 yıl garantili bir şekilde yapılmaktadır. Su kaçağı tespit bulma için randevu almanız gerekmektedir.

Esenler su kaçağı tespiti ile arıza tespiti ve tabi ki onarım süresi hızlı şekilde tamamlanabiliyor. Bunu elde ederken kesinlikle cihazlarımızdan en yüksek verim alarak, göstergeler, analizleri kullanarak yerine getirmekteyiz.

Cihazla su kaçağı bulma

Esenler su kaçağı tespiti ile özellikle açma kapama sistemlerine ilişkin tesisat sistemlerindeki problemleri karşı destek almanızı öneririz. Çalışma alanlarımız çok yönlü olmasına karşın bir tane örnek ile hemen açıklayalım. Bazen musluklardaki gürültülü anlar çok şiddetli olabilmekte ve maalesef sistemleri aşırı şekilde dalgalanmalar olduğu için bazen betonu bile aşındırabilmektedir. Bahsettiğimiz genelde iç basınç dengesizliğine maruz kalan tesisatlarda görülmektedir. Bu aşamalarda betondaki sarsıntının da etkisi ile metal borularda ve açma kapama sistemlerinde direk kaçak konusu oluşabilmektedir. Hışırtı, bazen tıslama şeklinde de belirtileri vardır. Ekiplerimiz bu problemlerde genelde ana su vanasının açık olup olmadığına dikkat edecektir. Diğer taraftan belediyedeki suların kesilme zamanlarında bu vakalar karşınıza çıkabilir. Borulara yeterince su vanalara bakıldığı zamanda veriliyor olabilir. Fakat halen sesler gelmeye devam ediyorsa boruda kaçak şüphesi ekiplerimizce mutlaka incelenecektir. Burada akustik cihaz daha çok verimli olmakla birlikte boruların yerlerini de elimizle koymuşuz gibi bulabildiğimiz için analiz dıştan yapılır ve kusursuz şekilde tamamlanır. Esenler cihazla su kaçağı bulma için firmamızı arayabilirsiniz.

Esenler su kaçağı tespiti ile artık İstanbul’da benzer tesisat problemleri yaşadığınızda uzman bir yardımcının adresinize sadece 20 dakika içinde gelmesini sağlayabileceksiniz. Tüm işlemler garantili ve faturalıdır.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55