kozyatağı su kaçağı tespiti

Kozyatağı su kaçağı tespiti ve onarımı en uygun fiyatla ( sadece 99 TL ) CANDAN TESİSAT ile 1 yıl garantili. Su kaçağı tespit bulma denince akla ilk gelen firmamız Kozyatağı başta olmak üzere İstanbul geneli servis hizmeti vermektedir.

kozyatağı su kaçağı servisi

Kozyatağı su kaçağı tespiti yaparken karşımıza çıkan sorunlar arasında duvar ve parke kabarması, seramik ve fayansların devamlı ıslak kalması ve halıları tahriş etmesinin sebepleri bu yazımızda açıkça anlatılmıştır. Kozyatağı cihazlı su tesisatçısı olarak hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı cihazlı tesisatçı

Kozyatağı su kaçağı tespiti fayansın altından boru geçiyorsa sızdırıyor olabilir veya lavabonuzdaki boru birkaç metre ilerdeki fayans hattına bağlı olarak suyu çıkartıyor da olabilir. Bazen atık su hattı ilerlerken boru içinde maalesef sızdırma yapabilir ve duvar aralarındaki küçük kirişler, boşluklar, tuğla araları derken duvarlarımızı batıracak şekilde bile görmemizi sağlayabilir. Emin olun boru hasarı ortadan kaldırılmadığı müddetçe düzelme olmayacaktır. Çünkü tesisatta su var ve siz muslukları kullanmasanız bile sürekli ıslak olacak. Ayrıca bazen tadilata bile gerek yoktur ve örneğin lavabo sifon girdabında sorun varsa birkaç püskül bile tampon olarak kullanılmaktadır. Yada aynı aparatı metal aksamda conta vazifesi görmesi için kullanabilmekteyiz. Kozyatağı su kaçağı tespiti fayanslar ev halkı için çok kıymetli olduğunu biliyoruz ve kim evinin inşaat alanına çevrilmesini ve günlerce tadilat olmasını ister ki? Asla panik yapmayın ve ana sızıntı olan boruya ulaşmak için müdahale yapıyoruz. Tutun ki fayansta ıslaklık var fakat orada boru hattı yok, o fayansı çıkartmak son derece hatalı ve amatör firmaların işidir. Borudaki kaçak giderildiğinde emin olun zamanla kuruyacaktır.

Kozyatağı su kaçağı tespiti maalesef borulardan taşan suların neler yapabileceğini betonlara olan etkisi ile açıkça görebilmekteyiz. Kaçak giderildiyse, üzeri silinir ve temizlenir, kurumaya bırakılır. Deforme olmuş ve aşınmışsa inşaatçı getirmeniz gerekebiliyor. Lakin pek çok sefer buna gerek olmaz üzeri tıraşlanarak bile çözüme ulaşılabilir.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55