fatih su kaçağı tespiti

Fatih su kaçağı tespiti yapan firmalar başında gelen Çözüm Tesisat kırmadan dökmeden boruları yerinden sökmeden su kaçağı bulma servisi vermektedir. Evinizde veya iş yerinizde su sızıntısı problemi var ise bizi arayarak bu problemden kurtulabilirsiniz.

Bunun için https://www.sukacagitespitifatih.com firmamızın resmi web sitesine girmeniz yeterlidir veya 0212 521 13 86 yı da arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat Fatihin tüm semtlerine aynı fiyat üzerinden servis vermektedir.

Fatih Su Kaçağı Servis Ücretleri

Fatihte su kaçağı servis ücreti 99 TL dir arıza tespiti yapıldıktan sonra arızanın durumuna göre onarım fiyatı verilmektedir. Temiz su veya atık su gider pimaşları onarımları farklı olarak ücretlendirilir. Temiz su onarımı ortalama 50 – 100 TL tutmaktadır. Pimaş onarım fiyatı ise mutlaka yerinde verilir çünkü kaç fayans kırılacak küvet mi yoksa lavabo da mı sızıntı var ancak yerinde belli olur. İhtimaller üzerine telefondan fiyat veremiyoruz.

Fatih su kaçağı tespiti evlerin, tesisatın zarar görmesine gerek kalmadan akıllı diyebileceğimiz kameralı su kaçağı tespiti ile lağım hatlarındaki tüm çatlama yerlerini bulabilir. İç boru yapısı atıklar ve bazı plastiği kesebilecek nesneler ile daralan pimaş borularında kırılmalar olabilir. Gider içi kılavuz kamera ve onların elde ettiği görüntüleri dıştan LCD ekran aracılığı ile izleyen ekibimiz tam yerlerini bulur. Örneğin, banyo klozetinde kırılma yapan lağım borusunun tam yerini hatasız bulma gibi işlevlerde bu teknikler çok iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Fatihte su kaçağı tespiti evin tesisat kalitesini bozmayacak çözümler sunmaktadır. Kalitesine güvenilebilecek ölçümler yapan hassas sistemler kullanırız. Fayans altından su tıslaması, gürültüsü gelmesi için en iyi teknik akustik ses detektörüdür. Çünkü fayans altındaki ne kadar boru sistemi varsa denetlenebilir. Ses dalgaları sızma yeri anında farklı ölçümler yapmamızı sağlar. Öyle ki bir santimetrekarelik kadar bu kırılacak kısmı azaltabiliyoruz. Onun etrafına da su kaçağı bulan firmalar olarak genişletip, su borusunun komple değil yalnızca hasar almış kısımlarını onarırız.

Fatih su kaçağı tespiti AVM, hastane tuvalet kaçaklarını hızlıca bulabilir. Okul su tesisatında kaçak noktalarını bulabilir. Duvara monte edilmiş peteğin ıslak kalmasını durdurmak için kapatıcı sıvıların kullanımını yapabilir. Su arızası vermeyecek tesisat için gerekli tüm önlemleri fatihte su kaçağı bulan tesisatçı ile alabilirsiniz. Mutfaktaki duvarın ve fayansın kırılmasına gerek kalmadan alt kata su kaçağı yerlerinin bulunması işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55