mutfakta su kaçağı var

Mutfakta su kaçağı var diyorsanız kırmadan su kaçağı tespit bulma servisi yapan firmalar Uzman Tesisat 99 TL ye hizmetinizdedir. Sadece temiz su değil kirli su içinde kamera sistemlerimiz vardır.

Mutfak su kaçağı problemi herkesin başına gelebilir alt katın tavanından su çıkıyor ise bizi arayın pimaş giderinden veya kombi borularından su sızıntısı olabilir.

Mutfakta Su Kaçağı Varsa Bizi Arayınız

Mutfakta su kaçağı var kalorifer metalinin devamlı ıslak kalması problemi için İstanbul petek tesisatı onarım firması olarak kameralı su kaçağı tespiti işlemlerini öneriyoruz. Kalorifer metalini, peteğini kırmadan su arıza tespiti için kızıl ötesi dalga yayan termal kamera ile bakarız. Kaç peteğe uygulanacaksa petek içindeki suyun kirlilik durumunu kontrol etme ve petek sularını temizleme gibi işlemler dahil ön kısımda bunları uygulayıp, petek kenarından nano kimyasal ekleyerek bazı ölçümleri de sonrasında yaparak peteklerden su kaybını garantili durdurma işlemlerini üstlenmekteyiz.

Mutfakta su kaçağı bulma bozulan ve yırtılan plastik su borularından, metal parçası ayrılan içten çürüyen su borularına kadar hepsini ses detektör taraması ile anında bulabilir. Mikrofon başlıkları betonların içlerini dinler. Ekiplerimiz oradaki anormallikleri fark eder. Kalem ile işaretleyerek tüm tesisat geçen kısımlarda bu sürdürülecektir. Çok net elde edilen sesler ile su kaçağı bulan tesisatçı matkap kullanılacak kısımları bu teknikler ile elde etmektedir. Matkap ile kırılacak fayansın altındaki ıslaklık hemen borudan gelecektir. Bunu işlem sırasında görebilirsiniz ve kaçak su tespiti mutlaka birkaç saatte bitmeli diyorsanız bizi arayınız.

Mutfakta su kaçağı tespit bozulan sifonun su kaçırma problemi için su kaçağı bulan firmalar İstanbul ofislerinizi aramanızı önermektedir. Günde bir, litre su sızıntısı bile olsa alt kata su kaçağı şeklinde ve tavanda sürekli kesilmeyen ve akan su damlaları problemini oluşturur. Sifon tesisatında yenileme çalışması, arızalı sifon hortumunda onarımlar ve daha fazlası için bizler buradayız.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55