su kaçağı tespiti su nereden kaçırıyor

Su kaçağı tespiti su nereden kaçırıyor ? Kameralı ve dinleme cihazları ile su kaçıran yer tespiti yapılıyor. Uzman Tesisat İstanbul genelinde kameralı cihazlarla servis vermektedir.

Su kaçağı nereden oluyor sorusnun cevabını ya kırıp döküp ya da kırmadan kameralı cihazlarla çalışan tesisatçılar tarafından yapılır. Sağlam boruların ve fayansların kırılmasını kim isterki …

Suyun Kaçak Yaptığı Boruyu Bulma

İnşaat yapıları içerisinde olan tesisat boruları kimi zaman eskidiği için kimi zamanda suyun basıncı ile zarar görebilir. Ayrıca kullanılan tesisat borularının da kaliteli olmaması tesisatın kolay bir şekilde zarar görmesini kolaylaştırır. İşte bu küçük hatalar ileride sizin su kaçağı problemi ile uğraşmanıza neden olur. Su kaçağı tespiti su nereden kaçırıyor inşaat yapısı içerisinde olduğu için kaçağın olduğunu fark etmeniz mümkün değildir. Eğer kaçak temiz su borularında ise ve bir anda her zamankinden daha kabarık su faturası geliyorsa su kaçağı olduğundan şüphelenebilirsiniz. Veya kalorifer sistemi içerisinde var olan bir su kaçağı var ise onu da kombinizin sürekli su basıncı ile ilgili arıza vermesinden veya suyunun sürekli olarak azalmasından anlayabilirsiniz. Yoksa su kaçağını anlamanız kesinlikle mümkün değildir. Pis atık su borularında olan kaçakları ise kesinlikle anlayamazsınız.

Su kaçağı tespiti su nereden kaçırıyor inşaat yapısı içerisinde sıkılıp kendine yüzeye çıkacak bir yer bulduğu ana kadar hiçbir şeyden habersiz yaşarsınız. Bu habersizliği ya alt komşunuz gelip size şikâyetlenerek bozar ya da fayanslarınızda nemlenmeler, kararmalar olduğunu fark ettiğiniz anda artık her şeyden haberiniz olmuş olur.

Su kaçağı kendini gün yüzüne çıkardığı anda sizi bir telaş sarar bu sorunun nasıl çözülebileceğine dair. Hemen bir tesisatçı aramaya başlarsınız. Bu durumda da karşınıza iki seçenek çıkar ya cihazla su kaçağı bulan firmalardan birini seçeceksiniz ya da mahallenizde var olan sıradan bir tesisatçıyı bu ikisi arasında biraz düşüneceksiniz. Tabii siz düşünürken de kaçak kendine geniş bir alan bulup yayılmaya devam edecektir.

Bizim size önerimizi bilmek isterseniz eğer; hiç vakit kaybetmeden cihazla su kaçağı bulan firmalardan birine ulaşmanızdır. Su kaçağı tespiti su nereden kaçırıyor sorunu sizin tesisat firması arayışı için kaybettiğiniz zamandan daha kısa sürede çözerler, buna emin olabilirsiniz. Birçok kişi işin içine teknoloji girdiği için masrafında artacağını düşünür. Ama sonuç hiç de öyle değildir. Ödemeniz gereken tek ücret 2-3 saat çalışarak sorunu bulup çözen tesisatçıların çalışma ücretidir. Onun dışında başka herhangi bir ücret ödemezsiniz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55