Su Kaçağı Servisi

Su Kaçağı servisi firmamız 7/24 açık olup bir gün içerisinde İstanbul’un tüm semtlerine hizmet verip sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ayrıca 0533 355 94 93 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Servisi Telefonları

Su Kaçağı Servisi tıkanan tuvalet, lavabo, bahçe, banyo lağım borusunda patlama ve kırılma yerlerini bulmak için su kaçağı bulan firmalar 7/24 açıktır. İstanbul’da en iyi alt kata su sızması bulabilecek ve kırmadan keşif yapabilecek ekiplerimizde gider içi kılavuz kameralar vardır. Lağım borularında kullanılabilecek uzun kabloları ile istediğimiz tüm sistemlere bakarız. Genelde birkaç dakikada sorunları görür ve ekibimiz problemi aynı günde sorun olmaktan çıkartabilir. Su Kaçağı Servisi petek metalindeki çürümeyi, korozyonu durdurabilecek ve onarabilecek kameralı su kaçağı tespiti yapılacak ön çalışmanın arından nano kimyasallar ile petek su sızıntıları probleminden kurtulabileceğinizi bildirmektedir. Zemindeki betonun altına döşenmiş petekler, mobil petekler, panel, alüminyum, döküm peteklerde denetleme, kontrol ve analiz yapılması için termal kamera kullanılır. Peteğin yarısı soğuk, yarısı sıcak ise ve özellikle ıslaklık varsa içteki suyun temizlenme eksikliği varsa bunları da cihaz ile temizlenecek kıvama getirir ve petek metalindeki sızmaları nano kimyasallar ile onarırız. Bu ürün gönderilmesinden sonra ve öncesine dair karşılaştırmalı testler ile son durumlarını kontrol ederiz.

Su Kaçağı Servisi lavabo su tesisatı tamiri, onarımı ve yenilenmesini yapabildiği gibi su kaçağı bulan tesisatçı ile çalışmalar da yürütebilir. Ayaklı, ayaksız lavaboların bataryasında su kaçağı tespit cihazı ile sızma yerlerini anlamak için beton içlerindeki sesleri dinleyebilecek aygıtlar kullanırız. Duvar içinden gelen seslerin cihaz ile artırılması ve net duyulacak şekle getirilmesi ile lavabo su tesisatında hasar almış, çürümüş, kırılmış ve delinen batarya su borularını kırmadan bulabiliriz.

About the author

su kaçağı tespiti

Tesisat işleri üzerine hizmetin yanı sıra İstanbul su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetlerini servis boyutunda sağlayan firmamız uzman tesisat hakkında paylaşımlar ve su kaçağı hakkında bilgilendirmeler.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55